قیمت حفاظ شاخ گوزنی انواع مدل حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی این روزها یکی از پرفروش‌ترین حفاظ‌های موجود در بازار است. این نوع از حفاظ به دلیل زیبایی ظاهری و کاربرد آن در حفاظت است که به یکی از پرفروش‌ترین‌ها تبدیل شده است. انواع شاخ گوزنی را می‌توانید خریداری کنید اما برای این کار نیاز است که اطلاعاتی در مورد آن داشته باشید. قیمت حفاظ شاخ گوزنی و ارزش آن را می‌توانید بر اساس پارامترهایی که در این مطلب معرفی می‌شود، بررسی کنید. در واقع لیست قیمت شاخ گوزنی بر اساس فاکتورهایی مانند تراکم، نوع آلیاژ به رفته و غیره تعیین می‌شود. ما همراه شما هستیم تا بتوانید نرده شاخ گوزنی با کیفیت و قیمت مناسب خریداری کنید.

 

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

همان‌طور که از نام آن پیداست نوعی از حفاظ روی دیوار است که طرحی شبیه به شاخ گوزن دارد. نرده شاخ گوزنی یک میله انحنادار است که در نقاط مختلفی از بدنه خود دارای شاخک‌های ریز به منظور عدم دسترسی به آن جوش داده‌اند. وقتی دو یا سه ردیف از این حفاظ‌ها در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند شبکه‌ای منسجم از شاخه‌ها و سرنیزه‌ها را تشکیل می‌دهند که عبور از آن‌ها غیرممکن است.

انواع شاخ گوزنی را بر اساس ارتفاع آن‌ها که عموماً از 50 سانتی‌متر آغاز و تا 150 سانتیمتر ادامه دارد، طبقه‌بندی می‌کنند. یکی دیگر از عواملی که در طبقه‌بندی انواع نرده شاخ گوزنی مؤثر است؛ میزان تراکم آن است. اندازه تراکم را نیز می‌توانید از 8 تا 14 در بازار جستجو کنید.

حفاظ شاخ گوزنی چیست

برای افزایش امنیت و عدم امکان عبور از حفاظ شاخ گوزنی سرهای هر شاخه را بسیار تیز و برنده می‌سازند. همچنین برای افزایش مقاوم میله‌های بکار رفته در این حفاظ آن را از میلگرد 10 کششی تهیه می‌کنند و به آن شکل می‌دهند.

لازم است بدانید که برای جوشکاری و نصب حفاظ شاخ گوزنی مانند حفاظ نیزار، شاخک‌های حفاظ را به روش جوشکاری دوطرفه و الکترود مخصوص انجام می‌دهند. مقطع برش پیکان‌های نرده شاخ گوزنی نیز بین 2 تا 4 سانتی‌متر است.

فاکتورهای مهم در انتخاب انواع شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی را می‌توان بر اساس فاکتورهایی که در فوق به آن اشاره شد، خریداری کرد. علاوه بر آن موارد مهم دیگری نیز باید مدنظر قرار داد تا خرید به صرفه‌ای انجام دهید. در زیر به برخی از این موارد اشاره شده است.

فاکتورهای مهم در انتخاب شاخ گوزنی

  • کیفیت میلگرد به کار رفته در حفاظ شاخ گوزنی از جمله عوامل مهمی است که در کیفیت و قیمت حفاظ شاخ گوزنی اهمیت بالایی دارد. لازم به ذکر است که انواع مرسوم این حفاظ‌ها را با میلگرد 10 کششی می‌سازند.
  • نوع جوشکاری برای اتصال شاخه‌ها نیز از دیگر مواردی است که هنگام خرید انواع شاخ گوزنی باید به آن توجه کنید.
  • علاوه بر نوع جوش به کار رفته در شاخه‌ها باید از نوع جوشکاری که در هنگام نصب برای اتصال نرده‌ها به دیوار استفاده می‌شود، نیز مطلع باشید.
  • نوع رنگ به کار رفته روی انواع شاخ گوزنی به مقاومت آن در برابر عوامل محیطی و افزایش طول عمر آن کمک می‌کند. رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی را عموماً به صورت رنگ کوره‌ای یا پودری انجام می‌دهند. انتخاب رنگ حفاظ بر اساس سفارش شما و متناسب با محیطی که روی آن قرار می‌گیرد، متنوع است.
  • برای شناسایی بهتر فروشندگان معتبر باید به تجارب آن‌ها در اجرای موفق انواع پروژه‌ها توجه کنید.
  • کیفیت میله‌های به کار رفته به عنوان پایه حائل انواع حفاظ شاخ گوزنی نیز می‌تواند در طول عمر نهایی مؤثر باشد.
  • هزینه حمل و نصب حفاظ شاخ گوزنی بر اساس نوع توافق شما با تولیدکننده تعیین می‌شود.

با شناخت عوامل مؤثر در قیمت و کیفیت حفاظ شاخ گوزنی می‌توانید خرید بهینه و مناسبی داشته باشید.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

امروزه تغییرات بازار ارزی و تورم دو شاخصه مهم در تعیین قیمت انواع کالاها از جمله حفاظ شاخ گوزنی است. همین امر در افزایش سوءاستفاده برخی افراد سودجو از این بازار برای ارائه قیمت‌های نجومی و حفاظ‌های بی‌کیفیت مؤثر بوده است. لیست قیمت شاخ گوزنی معتبر را می‌توانید از کارشناسان ما به آسانی دریافت کنید.

همچنین اگر در مورد خرید انواع شاخ گوزنی و دیگر حفاظ‌های موجود در بازار مانند حفاظ لیلیوم سؤال یا راهنمایی نیاز داشتید، حتماً با ما تماس بگیرید. همان‌طور که گفته شد نوع میلگرد به کار رفته در ساخت نرده شاخ گوزنی در تعیین قیمت آن مؤثر است. علاوه بر آن میزان تراکم، ارتفاع و وزن این میله‌ها نیز به شکلی مستقیم در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی مؤثر است.

حرف آخر…

حفاظ روی دیوار

خرید حفاظ شاخ گوزنی مانند حفاظ بوته ای به دلیل زیبایی ظاهری و کیفیت بالای آن در جلوگیری از ورود غیرمجاز به ساختمان این روزها افزایش داشته است. انواع شاخ گوزنی را می‌توانید با توجه به رنگ و ارتفاع مورد نظر همچنین با تراکمی که مدنظر دارید، سفارش دهید. قیمت حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت بالا و هزینه معقول را از کارشناسان ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *