قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

احتمالا اطلاع دارید که ایمن ترین و بهترین گزینه برای حفظ ایمنی ساختمان ها و سایر مراکز استفاده از حفاظ شاخ گوزنی است و به همین علت تماس های زیادی مبنی بر اطلاع از قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز با این مرکز می شود تا نسبت به هزینه خرید و نصب این تجهیزات اطلاع پیدا کنند.

با توجه به امنیت بسیار زیاد و محکمی و استحکام فوق العاده این نوع از حفاظ ها، استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در شیراز نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده و شرکت های خدماتی بسیاری نیز بوجود آمده اند که بهترین قیمت ها و کیفیت کاری را می توانید در گروه صنعتی حفاظ جستجو کنید.

قبل از اینکه به انتخاب مدل و طرح حفاظ شاخ گوزنی بپردازید بد نیست بدانید که دو فاکتور همیشه روی قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز و سایر شهرها تأثیرگذار هستند:

  • قدمت بنا: بسته به اینکه ساختمان نوساز باشد یا زمان زیادی از عمر آن گذشته باشد هزینه طراحی و تولید قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز، متناسب با شرایط شما متفاوت است به عنوان مثال در ساختمان نسبتا قدیمی شاید نتوانید این نوع حفاظ را نصب کنید و یا نیاز به زیرسازی و طراحی ضخامت و تراکم خاصی از این نوع حفاظ باشد.
  • محل نصب: قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز که بر روی دیوار نصب می شود با نوعی که جلوی پنجره نصب گردد کاملا متفاوت است، ضمن اینکه برای کشیدن حفاظ شاخ گوزنی در یک ملکی مثل باغ متفاوت از ملک مسکونی است.

به همین دلیل ابتدا توصیه می شود تا با مرکز گروه حفاظ تماس گرفته شود تا کارشناس و نصاب حرفه ای به محل اعزام کنیم تا پس از بررسی شرایط و وضعیت و همچنین درخواست مشتری نسبت به ضخامت میله ها، تراکم حفاظ شاخ گوزنی ، عرض و ارتفاع، نوع رنگ، نوع متد جوشکاری و غیره بتوان برآورد مناسبی از قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز داشت لذا تا قبل از بررسی نمی توان قیمت مشخص کرد.

همچنین بخوانید :  قیمت حفاظ شاخ گوزنی اهواز [ نصب سریع قیمت استثنایی ]

ضمنا توجه داشته باشید که قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز بسته به سلیقه مشتری در انتخاب انواع آن یعنی حفاظ بوته ای، آبشاری، مردابی، لیلیوم، سرنیزه ای سبک قدیم و مدرن و نیزار متفاوت خواهد بود که شاید یکی از اصلی ترین فاکتورها نیز انتخاب مدل باشد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز چقدر است؟

حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

 

همانطور که گفتیم قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز هم بستگی به عوامل مختلف دارد و تا تعیین شدن آنها نمی توان قیمت را مشخص کرد و هم اینکه کارشناس باید حتما محل را بازبینی کند. از جمله عوامل بسیار مهم تأثیرگذار بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز می توان موارد زیر را نام برد:

  1. تراکم: برخی از کارفرماها ترجیح می دهند که برای افزایش امنیت تراکم بالاتری از حفاظ شاخ گوزنی را انتخاب کنند و همین امر باعث افزایش قیمت این نوع حفاظ می گردد. ما به مشتریان رنج تراکم یا میزان نزدیکی فاصله بین میله ها را از عددی بین ۸، ۱۰، ۱۲ و ۱۵ بیان می کنیم که به هر میزان بالاتر باشد تراکم نیز بالاتر است.
  2. ارتفاع: ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی نیز در امنیت تأثیر مستقیم دارد و از ۵۰ سانتیمتر تا ۱۵۰ سانتیمتر متغیر هستند اما برای اینکه بهترین نوع را انتخاب کنید که استاندارد هم باشد به مشتریان اصلا ارتفاع بین ۵۰ تا ۷۰ را توصیه نمی کنیم چرا که تراکم را کمتر کرده و در عرض آن نیز تأثیرگذار است لذا با افزایش ارتفاع شاهد افزایش قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز هستیم
  3. عرض: عرض حفاظ شاخ گوزنی بسته به عرض دیوار متغیر است و همیشه مقداری فاصله از هر دو سمت باقی می گذارند و کاملا فیت قرار نمی دهند اما توجه داشته باشید که عرض هر چقدر بیشتر باشد، قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز بیشتر خواهد بود.
  4. وزن: پانل هایی که برای حفاظ شاخ گوزنی استفاده می شود دو متری است و معیار اعلام وزن هستند. هر چقدر تراکم، ارتفاع و عرض بیشتر باشد، وزن نیز بیشتر خواهد شد چون میلگرد استاندارد ۱۰ بیشتری استفاده می گردد پس قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز نیز بیشتر خواهد شد.
  5. نوع جوش: توجه داشته باشید که همیشه قیمت کمتر و ادعای کیفیت بالا درست نیست چرا که یکی از عوامل کاهش قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز، جوش دادن میله های حفاظ به کمک جوش الکترودی است که مقاومت و استحکام خوبی ندارد اما در گروه صنعتی حفاظ برای تأمین امنیت ۱۰۰% شما از پیشرفته ترین تکنیک جوش یعنی جوش با گاز CO2 استفاده می گردد.
  6. رنگ: رنگ نیز از جمله عوامل مهم بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز است که رنگ کوره ای به دلیل استحکام و مقاومت بسیار زیاد و همچنین تنوع رنگ مناسب بهترین نوع سیستم رنگ آمیزی است.

البته توجه داشته باشید که حتی شرکت های خدماتی مختلف نیز قیمت های مختلفی اعلام می کنند که بستگی به استفاده از مواد اولیه مرغوب، میزان شهرت و اعتبار و متراژ سفارش دارد.

قیمت نرده حفاظ دیوار شیراز

گروه صنعتی حفاظ با اینکه تجربه و مهارت بسیار زیادی در طراحی، تولید، عرضه و نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ نیزار در سرتاسر ایران از جمله شیراز دارد و از کادری کاملا متخصص و حرفه ای برخوردار است و به نوعی بهترین تولید کننده شاخ گوزنی در ایران می باشد اما قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز و یا همان قیمت نرده حفاظ دیوار شیراز در انواع مختلف که جدیدترین مدل حفاظ امنیتی هستند را بسیار مقرون به صرفه و مشتری پسند در نظر گرفته است.

توجه داشته باشید که برخی از افراد سودجو از حفاظ های درجه ۲ با قیمت کمتر استفاده می کنند و با نام فروش حفاظ شاخ گوزنی ارزان در واقع کلاه بر سر مشتری می گذارند. از جمله عواملی که باعث غیرمرغوب و غیر استاندارد شدن حفاظ شاخ گوزنی می شود می توان به تراکم پایین، ارتفاعی بین ۵۰ تا ۷۰، میلگرد نازک و روش جوش الکترودی و رنگ غیر کوره ای نام برد که عملا هزینه شما به هدر می رود.

همچنین بخوانید :  حفاظ آبشاری : مناسب ترین قیمت روز

توجه داشته باشید که پرداخت پول بابت حفظ ایمنی و تأمین امنیت جانی و مالی هزینه نیست سرمایه است و این را از گروه صنعتی حفاظ در ذهن داشته باشید. قیمت های ارائه شده در مورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز در مرکز طراحی و تولید گروه صنعتی حفاظ کاملا مقرون به صرفه بوده و از مواد درجه یک و طراحی های استاندارد استفاده شده و تمامی این موارد قابل تشخیص و بررسی هستند و این حق را برای مشتریان خود قائل شده ایم تا با اطمینان خاطر اقدام به ثبت سفارش و خرید کنند.

نرده حفاظ شاخ گوزنی

کافیست برای اطلاع از شرایط و قیمت و خرید حفاظ شاخ گوزنی در شیراز با شماره تماس ۰۹۱۲۱۴۰۳۵۴۰ تماس حاصل فرمایید تا ضمن اطلاع از آخرین قیمت ها در مورد هزینه نصب حفاظ شاخ گوزنی نیز سؤال کنید و سپس در صورت تمایل پس از بازدید کارشناس و نصاب حرفه ای و برآورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی به ثبت سفارش بپردازید. گروه صنعتی حفاظ برترین و معتبرترین مرکز فروش حفاظ شاخ گوزنی در ایران، بهترین قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز را در اختیار دارد.

در صورت بهره مندی از خدمات ما در سایر شهرهای کشور میتوانید مطالب زیر را مطالعه نمایید.

برخی سوالات رایج

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی نیز در امنیت تأثیر مستقیم دارد و از ۵۰ سانتیمتر تا ۱۵۰ سانتیمتر متغیر هستند اما برای اینکه بهترین نوع را انتخاب کنید که استاندارد هم باشد به مشتریان اصلا ارتفاع بین ۵۰ تا ۷۰ را توصیه نمی کنیم چرا که تراکم را کمتر کرده و در عرض آن نیز تأثیرگذار است لذا با افزایش ارتفاع شاهد افزایش قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز هستیم

پانل هایی که برای حفاظ شاخ گوزنی استفاده می شود دو متری است و معیار اعلام وزن هستند. هر چقدر تراکم، ارتفاع و عرض بیشتر باشد، وزن نیز بیشتر خواهد شد چون میلگرد استاندارد ۱۰ بیشتری استفاده می گردد پس قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز نیز بیشتر خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *