قیمت حفاظ در مشهد [سال ۱۳۹۹] شاخ گوزنی، بوته ای و …

قیمت حفاظ در مشهد

قیمت حفاظ در مشهد در انواع مختلف و پرطرفدار

با توجه به اینکه همیشه به مشتریان خود توصیه می کنیم که هزینه تأمین تجهیزات و وسایل برای افزایش ایمنی منزل هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است به همین دلیل قیمت حفاظ در مشهد را بسیار مقرون به صرفه و عالی در نظر گرفته ایم تا تمامی مشتریان بتوانند از بهترین سیستم ایمنی و حفاظ بهره مند شوند.

رایج ترین سؤال مشتریان در مورد قیمت حفاظ در مشهد است که با توجه به عوامل مختلف تأثیرگذار بر قیمت نهایی نمی توان قیمت کلی را مشخص کرد به عنوان مثال صرف نظر از اینکه چه نوع حفاظی را انتخاب کنید فاکتورهای دیگری نیز هستند که قیمت حفاظ در مشهد را تغییر می دهند مثل:

 • عمر ساختمان: یکی از مهم ترین عوامل در انتخاب نوع حفاظ و در نتیجه تغییر قیمت حفاظ در مشهد، عمر ساختمان است که تا چه میزان سطح محل نصب حفاظ توان و مقاومت قرارگیری حفاظ-های ایمنی را دارد.
 • نوع ساختمان: قطعا نوع حفاظی که برای یک باغ انتخاب می شود متفاوت از نوع انتخابی برای منزل مسکونی است، ضمن اینکه بر ارتفاع، وزن و تراکم هم اثرگذار است.

به همین دلیل در ابتدا باید نصاب و کارشناس حرفه ای به محل مورد نظر مراجعه کنند تا بعد از مشاهده مکان نصب و شرایط بهترین نوع مشخص گردد و سپس قیمت تمام شده برای مشتری بدون در نظر گرفتن هزینه نصب مشخص گردد. برخی دیگر از عواملی که قیمت حفاظ در مشهد اثرگذار هستند عبارتند از:

 1. وزن: با توجه به اینکه میزان تراکم و ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی چقدر است بر روی وزن آن اثرگذار خواهد بود که برای محاسبه وزن هر پانل ۲ متری را وزن می کنند و به عنوان مثال گفته می شود وزن هر پانل ۲ متری ۱۵ کیلوگرم است.
 2. تراکم: میزان نزدیکی و فاصله بین واحدهای حفاظ شاخ گوزنی نسبت به یکدیگر همان تراکم این نوع حفاظ است. تراکم حفاظ ها مثل شاخ گوزنی، بوته ای و غیره بر مبنای عددی ۸، ۱۰، ۱۲ و ۱۵ بیان می گردد که هرچقدر تراکم بیشتر باشد طبیعتا قیمت حفاظ در مشهد در انواع مختلف نیز بیشتر خواهد شد.
 3. ارتفاع: ارتفاع حفاظ های مختلف نیز عامل مهم دیگری است که بر روی وزن و مقدار فلز مصرفی و در نتیجه قیمت حفاظ در مشهد اثرگذار خواهد بود. به نحوی که ارتفاع حفاظ ها از ۵۰ سانتی متر شروع شده و به ۱۵۰ سانتی متر نیز می رسد. البته توجه داشته باشید که ارتفاع بین ۵۰ تا ۷۰ سانتی متر اصلا توصیه نمی شود.
  قیمت حفاظ در مشهد
  حفاظ پنجره مشهد
 4. نوع جوش: تکنیک مورد استفاده در جوشکاری حفاظ های مختلف نیز بر روی قیمت حفاظ در مشهد اثرگذار خواهد بود به نحوی که نوع جوشکاری الکترودی نسبت به جوشکاری CO2 قیمت کمتری دارد که البته در گروه صنعتی حفاظ برای حفظ ایمنی و افزایش کیفیت کار و استاندارد بودن کل پروسه از جوشکاری گاز CO2 استفاده می گردد.
 5. نوع رنگ: امروزه اکثریت حفاظ های تولید شده به صورت رنگ کاری کوره ای هستند و کمتر از حمام رنگ استفاده می شود در هر صورت رنگ کوره ای قطعا قیمت بیشتری خواهد داشت و سبب افزایش قیمت حفاظ در مشهد خواهد شد.
 6. نوع شرکت خدماتی: با توجه به اینکه هر شرکت سیاست های قیمت گذاری خاص خود را دارد، قطعا قیمت حفاظ در مشهد از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت خواهد بود و در این بین حفاظ بهترین و مناسب ترین قیمت ها را عرضه می کند تا تمامی افراد توانایی خرید و نصب آنها را در مدل های گوناگون مثل حفاظ لیلیوم و غیره داشته باشند.
 7. نوع حفاظ: شاخ گوزنی، نیزه ای، نخل مردابی، نیزار، لیلیوم، سر نیزه ای یا آبشاری و بوته ای، همگی در قیمت حفاظ در مشهد تأثیرگذار هستند که ما به بررسی دو نوع شاخ گوزنی و بوته ای که معروف-ترین و پرفروش ترین حفاظ های ایمنی در نزد مشتریان هستند خواهیم پرداخت.
همچنین بخوانید :  حفاظ آبشاری : مناسب ترین قیمت روز

لازم به ذکر است که با توجه به نوسانات قیمتی و ارز بهتر است که در زمان خرید با شماره تماس معتبر درج شده در انتهای همین مطلب یا از طریق بخش تماس با ما گفتگو کرده و از آخرین تغییرات قیمتی مطلع گردید.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در مشهد درجه ۱ و ۲

قیمت حفاظ در مشهد از جنس درجه ۲ که با جوش معمولی، ارتفاع ۵۰ تا ۷۰ سانتیمتر و همچنین تراکم پایین ساخته شده باشد قطعا پایین تر از قیمت حفاظ درجه ۱ است. به عنوان مثال در این شرایط قیمت آن از متری ۶۵ تا ۷۵ هزار تومان در هر متر متغیر خواهد بود و برای ارتفاع ۹۰ تا ۱۰۰ سانتیمتر نیز بین ۸۵ تا ۱۰۰ هزار تومان در هر متر متغیر است. البته توجه داشته باشید که گروه صنعتی حفاظ فقط سفارشات حفاظ درجه ۱ در انواع مختلف را پذیرش می کند چرا که ایمنی و کیفیت کار در اولویت است.

نرده پلیمری

قیمت حفاظ در مشهد از نوع شاخ گوزنی یا حفاظ نیزار از کم ترین تراکم یعنی ۸ و کمترین ارتفاع یعنی ۵۰ سانتی متر و با وزن ۱۵ کیلوگرم در هر پانل ولی برای جنس درجه ۱ از متری ۸۰ هزار تومان شروع می شود که در اندازه های استاندارد ارتفاع یعنی ۷۰ سانتیمتر به بالا و قطر میلگرد ۱۰ استاندارد از متری ۱۰۰ هزار تومان شروع شده و به متری ۲۰۰ هزار تومان در بیشترین ارتفاع، وزن و تراکم شاخ گوزنی می رسد. و لذا حداقل اختلاف قیمت حفاظ در مشهد از فرم شاخ گوزنی بین جنس درجه ۱ و ۲، ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان در هر متر است.

قیمت حفاظ بوته ای مشهد

حفاظ بوته ای نیز یکی دیگر از انواع حفاظ های پرطرفدار و بسیار عالی در نزد مشتریان است که به دلیل پرتراکم تر بودن طرح کلی آن به فرم پایه، قیمت بالاتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی دارد که البته اگر به ظاهر نیز اهمیت زیادی می دهید شکل ظاهری حفاظ شاخ گوزنی زیباتر و تولید آن جدیدتر و مدرن تر است.

همچنین بخوانید :  تولید حفاظ شاخ گوزنی: ۱۰ بهترین تولید کننده در ایران!

با این حال در شرایط استاندارد و مشخصات فنی پایه ای هر متر آن از ۱۲۰ هزار تومان شروع شده و به ۲۲۵ هزار تومان می رسد که این نشان دهنده ی اختلاف قیمت حفاظ در مشهد بین فرم های شاخ گوزنی و بوته ای به میزان ۲۰ هزار تومان در هر متر است.

نرده پلیمری مشهد به همراه قیمت

نرده پلیمری نیز از دسته حفاظ های مناسب و کاربردی برای راه پله ها، تراس، استخر، نمای ساختمان و فضای باز است که با توجه به اینکه جنس مرغوب و محکم آن به صورت پلیمری و ABS ضد آب ساخته می شود در برابر تغییرات محیطی مقاومت بسیار زیادی داشته و اصلا دچار پوسیدگی نمی شود. معمولا نیز از لوله های استیل ضد زنگ نمره ۲۰۱ و یا ۳۰۴ و یا از نوع آلومینیومی استفاده می کنند.

نصب حفاظ در مشهد
قیمت نرده حفاظ دست دوم مشهد

قیمت نرده پلیمری در مشهد از هر عدد ۸۰ هزار تومان تا ۱۵۰ هزار تومان متغیر است که در انواع شکل و طرح و رنگ قابل خریداری است و لازم است که از شرکتی معتبر و توزیع کننده ای حرفه ای که نصاب دقیق و با تجربه در اختیار دارد خرید کنید.

همچنین بخوانید :  اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟ | هزینه نصب حفاظ شاخ گوزنی

با توجه به شرایط اقتصادی کنونی و اهمیت روزافزون مسائل امنیتی در خانه لزوم استفاده از حفاظ بیش از پیش نمایان شده و به همین دلیل نصب حفاظ شاخ گوزنی، بوته ای، لیلیوم و غیره را پیشنهاد می کنیم که قیمت حفاظ در مشهد بسیار مقرون به صرفه و با شرایط ویژه و استثنایی تعیین شده است.

برای اطلاع دقیق از آخرین تغییرات قیمت حفاظ در مشهد و نرده پلیمری با شماره سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما پاسخگوی سؤالات فنی و قیمتی شما باشند.

در صورت بهره مندی از خدمات ما در سایر شهرهای کشور میتوانید مطالب زیر را مطالعه نمایید.

برخی از سوالات رایج

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *