قیمت درب حیاط ماشین رو + اندازه درب ماشین رو حیاط

قیمت درب حیاط ماشین رو ساده

در زمان‌های گذشته و اکنون در برخی نقاط درب‌ها دست ساز هستند یعنی درب ساز با اندازه گیری و گرفتن طرح و مدل شروع به ساخت در می‌کرد. در مورد در حیاط ماشین رو یا درب پارکینگ به علت بزرگ‌تر بودن سایز آن گاهی پیش می‌آمد که اندازه‌ها استاندارد نبود و برای نصب مشکلاتی را به وجود می‌آورد.

اما امروزه با کمک تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته بیشتر درب‌ها توسط دستگاه برش خورده و ساخته می‌شوند. همچنین معمولاً اندازه‌های استانداردی برای ساخت درب‌های پارکینگ درنظر گرفته شده که ممکن است در موارد جزیی دچار تغییرات بشوند. به هر حال کمتر کسی در نصب درب‌های ماشین رو با مشکل مواجه می‌شود.

می‌توان گفت که درب ساختمان در نشان دادن شخصیت و زیبایی ساختمان بسیار مؤثر است. اولین چیزی که هنگام ورود به یک ساختمان به چشم بیننده می‌آید درب ساختمان است. بنابراین تناسب و زیبایی آن می‌تواند به خانه یا ویلای شما جلوه بدهد.

نکاتی طلایی برای انتخاب درب ماشین رو

یکی از ملزومات بسیار مهم برای خانه‌های ویلایی و حتی آپارتمانی خرید و نصب درب حیاط ماشین رو است. علاوه بر زیبایی و جلوه‌ای که این درب‌ها به شکل و شمایل بنای ساختمان می‌دهند، کیفیت و تناسب آن نیز نکته‌ای است که نباید از آن چشم پوشی کرد. درب حیاط چیزی نیست که هر ساله بخواهید تعویض کنید و می‌توان گفت که قرار است تا عمر بنا باقیست در جای خود ایستاده و مستحکم بماند.

قطعاً خودتان بهتر می دانید که هر دری مناسب هر خانه‌ای نیست. انتخاب در به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که همه آن‌ها را باید در نظر بگیرید و در نهایت می‌توانید سلیقه خود را دخیل کرده و درب دلخواهتان را از میان گزینه‌های موجود انتخاب کنید.

اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟ | هزینه نصب حفاظ شاخ گوزنی

قیمت درب حیاط ماشین رو دست دوم

  • اینکه ساختمان شما در چه مکان یا کوچه‌ای پارک شده است خیلی اهمیت دارد. در سطح شهر یا روستایی که زندگی می‌کنید همه کوچه‌ها یک شکل و یک اندازه نیستند. برخی از کوچه‌ها پهن و دلباز و برخی بسیار تنگ و باریک هستند. خب کوچه‌های دلباز معمولاً محدودیتی ایجاد نمی‌کنند. شما می‌توانید به راحتی ماشین خود را در جهات مختلف به داخل پارکینگ منتقل کنید بدون اینکه نگران این باشید که بدنه ماشین با دیوار یا درب پارکینگ تماس پیدا کند. در واقع دستتان برای انتخاب و قیمت درب حیاط ماشین رو بازتر است نسبت به کسانی که به علت زندگی در کوچه‌های تنگ و باریک امکان دور گرفتن مناسب اتومبیل جهت ورود یا خروج به پارکینگ امکان پذیر نیست.
    پیش از هر اقدامی موقعیت مکانی و جغرافیایی درب را در نظر بگیرید.
  • همچنین میزان بر خانه یا آپارتمان شما در انتخاب درب مؤثر است. خانه‌هایی که بر بیشتری دارند می‌توانند ابعاد بزرگ‌تری برای خریداری درب در نظر داشته باشند درصورتیکه تصور خانه‌ای با بر کم ودرب بزرگ هم ناخوشایند است. حفظ تناسب بین سایز و اندازه آپارتمان و خانه با اندازه درب حیاط ماشین رو عامل مهم دیگری است که باید به آن توجه کرد.
  • علاوه بر موارد بالا نوع آب و هوایی که در آن زندگی می‌کنید نیز مؤثر است. در منطقه پربارش با رطوبت و شرجی زیاد هستید و یا در منطقه گرم و خشک؟ و یا درب قرار است در یک هوای کوهستانی و بسیار سرد نصب شود؟ متناسب با هر یک از این آب و هواها باید درب ماشین رو حیاط را انتخاب کنید تا ماندگاری آن نیز تضمین شود.
  • اینکه به زیبایی درب اهمیت بدهید خیلی خوب است اما قرار نیست درب تنها باشد. بلکه قرار است در ساختمانی نصب شود که دارای نما و پنجره و سایر جزییات است. حتماً به تناسب رنگ و طرح درب انتخابی خود با نمای ساختمان توجه کنید در غیر اینصورت شاهد یک فاجعه خواهید بود و رضایتی حاصل نمی‌شود.

هارمونی بین درب و نما از آن نکاتی است که رعایت کردن آن در ظاهر شکیل ساختمانتان تأثیر گذار خواهد بود.

درب حیاط ماشین رو ساده

نصب حفاظ در زعفرانیه تهران: شماره تماس + توضیحات

امروزه انواع درب فرفورژه ویلایی تأثیر به سزایی در زیبایی چشم‌نواز ساختمان‌ها دارند. طرح‌های گوناگون و بدیعی از این درب‌ها را می‌توان در بازار یافت و انتخاب کرد؛ اما همه چیز در زیبایی خلاصه نمی‌شود، استحکام و مقاومت این درب‌ها نیز بالاست و طول عمر خوبی دارند در مقاله “درب فرفورژه ویلایی” نکاتی را در مورد این درب گفتیم که بهتون پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

  • یک درب خوب علاوه بر زیبایی، کیفیت هم دارد. ورقه‌ها و موادی که در ساخت آن به کار رفته است همگی باید درجه یک و مقاوم باشند. یعنی با کوچکترین ضربه آسیب نبیند و همچنین در برابر بارش نیز رنگ آن تغییری نکند.
  • زیبایی و کیفیت مهم‌اند اما نظرتان در مورد امنیت چیست؟ مسلماً دوست ندارید درب ساختمانتان به ویژه در حیاط ماشین رو برای باز کردن و سرقت مناسب باشد؟ به قفل در توجه کنید علاوه بر قفل می‌توانید درب‌های ضد سرقت سفارش دهید. کمی تفاوت قیمت درب حیاط ماشین رو ضد سرقت و معمولی را نادیده بگیرید و خودتان را از دلشوره های بعدی خلاص کنید.. همچنین لولاهای در را بررسی کنید. اگر به راحتی قابل بریدن یا درآمدن هستند عطای در را به لقایش ببخشید. اگر در ساختار و طراح درب مورد نظرتان از شیشه استفاده شده است، دقت کنید که شیشه‌ها نشکن باشند در غیر اینصورت مداوما باید به دنبال تعویض شیشه‌های شکسته باشید.
  • ابعاد و اندازه درب‌های پارکینگ بستگی به سفارش مشتری و عواملی که پیش‌تر ذکر کردیم دارد. اما بطور کلی عرض درب ماشین رو 3 الی 4 متر، ارتفاع 40/2 تا 20/3 متر است. همچنین اندازه‌های چارچوب نیز همچون درب دارای اهمیت است که آن هم در سایزهای مختلفی ساخته می‌شود اما رایج‌ترین آن 40 در 80 و برای شکیل‌تر شدن و زیبایی بیشتر 40 در 100 ساخته می‌شود. دوباره تاکید می‌کنیم که اندازه و قیمت درب حیاط ماشین رو با توجه به سفارش مشتری متغیر است.

قیمت درب حیاط ماشین رو ساده

در نهایت قیمت عامل مهمی است که می‌تواند خرید شما را تحت تأثیر قرار دهد. دقیقاً پولی که می‌پردازید باید به اندازه کیفیت و کارآیی باشد که دریافت می‌کنید. بنابراین مراقب باشید که بیشتر از ارزش واقعی یک درب پرداخت نکنید.

قطعاً قیمت درب حیاط ماشین رو ساده با قیمت درب حیاط ماشین رو لوکس متفاوت است اما مهم کیفیتی ست که به میزان بودجه درنظر گرفته شده قرار است دریافت کنید. قیمت درب حیاط ماشین رو دست دوم نیز مسلماً کم‌تر از درب‌های نو است و درصورتی که برای خرید درب نو با کیفیت بودجه لازم را ندارید به این گزینه هم فکر کنید.

هنگام پرس و جو برای قیمت درب حیاط ماشین رو علاوه بر رعایت و توجه به نکاتی که به شما ارائه دادیم، پیشنهاد می‌شود از مشاوره کارشناسان با تجربه نیز برخوردار شوید تا بهترین انتخاب را در ساختمان و مجموعه خود نصب کنید.

اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟ | هزینه نصب حفاظ شاخ گوزنی

نصب و خریداری درب برای ساختمان از جمله اقداماتی ست که باید با دقت و ظرافت خاصی انجام شود. علاوه بر قیمت درب حیاط ماشین رو عوامل مختلف دیگری هم دخیل هستند که منتج به یک انتخاب درست و با کیفیت می‌شود. عوامل و نکاتی چون تناسب درب انتخابی شما با ابعاد خانه و حتی ابعاد کوچه و خیابانی که اتومبیل از آن وارد پارکینگ یا حیاط می‌شود. همچنین شرایط آب و هوایی نیز در انتخاب و کیفیت نوع متریال به کار رفته در درب پارکینگ مؤثر است.

از عوامل دیگر تناسب و هارمونی مدل و رنگ درب حیاط با دیگر اجزای ساختمان همچون نمای به کار رفته و پنجره‌هاست. اما جدا از این عوامل ظاهری، کیفیت درب و اندازه و ابعاد آن نیز می‌تواند یک خرید ایده آل برایتان به همراه داشته باشد و در نهایت قیمت درب حیاط ماشین رو و بودجه‌ای که برای آن در نظر گرفته‌اید نیز مطرح می‌شود. البته اگر دلتان پیش درب‌های با کیفیت است اما بودجه لازم برای خریداری آن را ندارید می‌توانید درب دست دوم تهیه کرده و مطابق سلیقه خودتان در رنگ و متعلقات آن تغییراتی ایجاد کنید.

امروزه نصب حفاظ نارمک یکی از ضروریات برای حفظ امنیت ساختمان است. حفاظ‌ها را می‌توان روی درب و پنجره، بالای دیوار ساختمان، روی درب ورودی و درب آپارتمان نصب کرد در مقاله ” نصب حفاظ نارمک” در مورد این نوع حفاظ با توجه به نوع ساختمان نکاتی را گفتیم که بهتون پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *