حفاظ نیزار ، قیمت / عکس نمونه کار حفاظ نیزار

حفاظ نیزار از جمله نسل جدید نرده بوده که با الهام گرفتن از نیزارهای جنوب کشورمان ساخته شده است، شکل آن بدین صورت است که شاخه های آن به شاسی متصل می گردد، اتصال به وسیله جوشکاری بوده و دارای اتصالات محکمی می باشد.

در مدل های دیگر حفاظ، میله ها به یکدیگر جوش داده می شوند و چندین شاخه به شاسی متصل می گردد، به همین علت تعداد جوش های میله به شاسی در حفاظ نیزار از تمامی مدل های موجود در بازار بیشتر است.

 

حفاظ نیزار

نحوه تولید آن نیز به دو صورت کارگاهی و صنعتی بوده که مدل کارگاهی دارای استحکام بیشتری نسبت به مدل صنعتی است چرا که در کارگاه، با توجه به ابعادی که برای ساختمان، ویلا، دیوار حیاط و… به کار گرفته می شود، طراحی و ساخت آن صورت می گیرد.

تفاوت حفاظ نیزار با سایر حفاظ ها مانند حفاظ شاخ گوزنی مربوط به عرض، ارتفاع، ضخامت و نوع شاسی آن می باشد و البته عامل مؤثری بر قیمت آن نیز هست به نحوی که هر چه عرض، ارتفاع و ضخامت بیشتری داشته باشد از قیمت بالاتری برخوردار است. ارتفاع آن در اندازه های 80، 90، 100 و 120 سانتی متر ساخته می شود که البته هر چه ارتفاع بیشتر باشد ضریب اطمینان آن نیز بیشتر است و هر فردی نمی تواند از آن عبور کند.

با توجه به ارتفاع های مختلف، اصولا برای دیوارهایی با ارتفاع کم، از حفاظ نیزار یا حفاظ لیلیوم با ارتفاع بیشتر استفاده می گردد و بالعکس. عرض نرده ها نیز در ابعاد مختلفی ساخته می شود که از جمله آن می توان عرض 50 و 70 سانتی متر را نام برد، لازم به ذکر است که هر چقدر عرض آن بیشتر باشد، روی سطحی که به کار گرفته می شود را بیشتر می پوشاند و در نتیجه هیچ سارقی نمی تواند بر روی دیوار بایستد، بنابراین عرض 70 کاربردی تر از عرض 50 سانتی متری آن است.

نرده نیزار
تولید حفاظ شاخ گوزنی

دیواری که بر روی آن حفاظ نیزار قرار می گیرد باید توانایی تحمل وزن نرده نیزار را داشته باشد به همین دلیل برای برخی از دیوارها نمی توان از عرض بیشتر استفاده نمود. ضخامت میلگردهایی که در ساخت حفاظ نیزار مورد استفاده قرار می گیرد با یکدیگر تفاوت دارند و دارای قطرهای 10 یا 12 میلی متری هستند، با توجه به افزایش قطر میلگرد، استحکام نرده نیزار نیز بالاتر می رود، بنابراین قطر 12 میلی متری از استحکام و امنیت بیشتری برخوردار است.

تفاوت شاسی ها به ضخامت میلگرد و ارتفاع آن مربوط می شود و از تسمه 4 یا 5 و سپری 3 یا 4 برای ساخت شاسی استفاده می شود. با کمک گرفتن از کارشناسان، با توجه به نوع کاربری، اقلیم و… مدلی با ضخامت، ارتفاع، عرض و نوع شاسی مناسب را به شما پیشنهاد داده می شود که بالاترین میزان استحکام و امنیت را برایتان در پی خواهد داشت.

کاربرد حفاظ نیزار

حفاظ نیزار در رأس میلگردها، دارای نوک بسیار تیزی بوده و قسمت رأسی دارای کمی خمیدگی است که عبور را برای هر فردی غیر ممکن می سازد. می توان از نرده نیزار برای انواع حیاط خانه ها و ساختمان ها استفاده کرد که علاوه بر زیبایی بصری از امنیت بالایی برخوردار است. ضمنا می توان با توجه به رنگ نما، رنگ آمیزی نرده را انجام داد. به سادگی با انواع سبک رومی، کلاسیک و مدرن که در نمای ساختمان به کار گرفته می شود، ست شده و تناقضی ایجاد نمی کند.

استفاده از حفاظ نیزار برای افزایش امنیت

این حفاظ انتخاب مناسبی برای دیوار ویلا محسوب می گردد و استفاده از حفاظ نیزار برای متراژهای بالا، انتخاب بسیار مناسبی است و بنا بر درخواست خریدار می توان تراکم شاخه ها را کمتر یا بیشتر در نظر گرفت. به نوع دیوار ویلا و باغ توجه داشته باشید، اگر استحکام بالایی ندارد، باید زیر سازی مناسبی را برای نصب حفاظ انجام داد و سپس نصب آن انجام بپذیرد.

نرده نیزار و حفاظ بوته ای دارای تأییدیه ناجا در پیشگیری از سرقت بوده و می توانید از آن در انواع فضاهایی که نیاز به تأمین بالاترین امنیت را دارند، استفاده نمایید، فضاهایی مانند زندان ها، مراکز سپاهی و امنیتی و… از جمله مواردی هستند که این مدل را انتخاب می کنند.

در فضاهای کوچک مانند انواع بالکن و تراس و… که راه ورودی به منازل است، استفاده از حفاظ نیزار بسیار کاربردی است که مانع از عبور نور خورشید نمی شود و می تواند امکان عبور را غیر ممکن سازد. توجه داشته باشید که اگر از حفاظ های نسل قدیم استفاده می کنید و قصد افزایش ضریب امنیت دارید، می توانید نرده نیزار را بر روی آن جوش دهید.

نصب حفاظ نیزار به صورت ایمن از جمله موارد مهم است چرا که اگر نصب و زیر سازی به درستی صورت نگیرد، جوش ها پس از مدتی از محل اتصالات جدا شده و کاربردی برایتان نخواهد داشت. به عنوان نکته آخر توجه داشته باشید برای صرفه جویی در زمان و هزینه، از کارشناسان مجرب گروه حفاظ کمک بگیرید، حضور این افراد و مشاوره در محل به صورت رایگان برای مشتریان انجام می شود تا بتوانند بهترین کیفیت و استحکام را بدون واسطه و با کمترین قیمت خریداری نمایند.

استفاده از حفاظ نیزار برای دیوار ویلا

ارسال به سراسر کشور و نصب به صورت ایمن توسط کارشناسان این حوزه از دیگر خدمات گروه حفاظ بوده و این امکان برای مشتریان فراهم شده که بتوانند بدون نگرانی حفاظ نیزار را نصب نمایند. برای آگاهی از قیمت ها با کارشناسان واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *