حفاظ لیلیوم ، طرحی جدید از حفاظی با امنیت بالا

با توجه به اینکه امروزه سرقت از منازل زیاد شده و مشکلات زیادی را برای صاحبان خانه ها پدید آورده، حفاظ های مختلف از جمله حفاظ لیلیوم ایجاد شدند تا با ساختار مستحکم و فشرده خود اجازه ورود به این دسته از افراد را ندهند. دلیل نامگذاری لیلیوم بر روی این حفاظ از گل لیلیوم دقیقا با همین ساختار یعنی خارهای بلند، فشرده و متراکم است که ایده ای برای ساخت چنین حفاظی در دنیا شد.

 

حفاظ لیلیوم
حفاظ لیلیومی

سارقین برای ورود به منزل به دو حالت نیاز دارند؛ حالت اول وجود دستگیره یا قسمتی برای بالا رفتن و سپس جایی برای قرارگیری پا و عبور بدن از روی دیوار. خوشبختانه حفاظ لیلیوم به دلیل اینکه کل دیوار را می پوشاند و ساختاری بسیار متراکم دارد که نسبت به عامل ارتفاع گزینه بسیار مؤثرتری است، امکان عبور هیچ سارقی را نمی دهد ضمن اینکه میلگرد 10 برای تیغه ها استفاده شده که ساختاری بسیار مستحکم را تشکیل می دهد تا قیچی های آهن بر هم از بریدن این حفاظ عاجز باشند.

ساختار و ایمنی حفاظ لیلیوم

همانطور که گفتیم حفاظ های لیلیوم که مدت زمان زیادی از حضور آن نگذشته، ساختاری الهام گرفته از گل لیلیوم دارند که تیغه های میلگردی 10 بسیار متراکم در جهات مختلف نقش خارهای آن را دارند. از لحاظ ارتفاع نیز نرده ها را از ارتفاع 50 تا 120 در نظر می گیرند که بهترین حالت 120 سانتی متر است و توصیه اکید ما به عدم استفاده از حفاظ لیلیوم با ارتفاع کمتر از 80 سانتیمتر می باشد.

عرض این نوع نرده ها هم معمولا نباید کمتر از 50 سانتی متر باشد که عرض عامل مهم تری نسبت به ارتفاع است چرا که عرض بیشتر نسبت به دیوار یعنی سارقین سطح برای جای پا ندارند و عملا بالا رفتن غیر ممکن است. و حتی شاید از این دو مهمتر نیز میزان تراکم باشد که به هر میزان تراکم بالاتری انتخاب کنید عبور از آن چندین برابر سخت تر خواهد شد.

ساختار و ایمنی حفاظ لیلیوم

همچنین میلگردهای سایز 10 برای ساخت این نوع حفاظ مانند حفاظ شاخ گوزنی تولید می گردد که نه تنها بریدن آنها بسیار سخت است بلکه به دلیل جوش داده شدن بخش ها به یکدیگر و نبود مکانی برای قرارگیری سارق (عرض حفاظ بیشتر از عرض دیوار) عملا عبور و رد شدن از این سد ایمنی غیر ممکن است.

مزیت و ویژگی های حفاظ لیلیوم

با توجه به اینکه نمونه های دیگری از حفاظ برای منازل قبل از پیدایش حفاظ های لیلیوم وجود داشتند مانند؛ حفاظ نیزار، مردابی، شاخ گوزنی، بوته ای و غیره و بسیار نیز محبوب و شناخته شده هستند با این حال حفاظ های لیلیومی نیز توانستند با ویژگی های عالی و ضریب ایمنی بالا و حتی بهتر نسبت به برخی نمونه ها جایگزین بهتری نسبت به آنها باشند که حتی از لحاظ هزینه نصب نیز 20 تا 30% کمتر پرداخت خواهید کرد. اما چه ویژگی هایی سبب کاربرد و محبوبیت رو به رشد حفاظ های لیلیوم شده است:

  • به علت تراکم بسیار بالا، سایز میلگردها، ارتفاع و عرض کاملا استاندارد بیش از 95% عبور سارقین را مهار کرده است.
  • نصب راحت و سریعتر بدون کمترین آسیب به ساختار اصلی دیوار
  • قابلیت تغییر رنگ برحسب سلیقه مشتری
  • رنگ آمیزی کوره ای برای مقاومت داشتن نسبت به هوازدگی و کلیه شرایط محیطی اعم از دما و رطوبت
  • زیباسازی نما با ساختاری شبیه به گل لیلیوم
  • در ارتفاع، تراکم و عرض های مختلف بسته به سلیقه و نظر مشتریان
  • جنسی کاملا مستحکم و عدم نیاز به نگهداری و تعمیرات
  • قابل نصب در جلو پنجره ها و تراس برای ساختن لایه های امنیتی بیشتر
  • استفاده از تکنیک جوشکاری به کمک گاز CO2 که استحکام کلی ساختار را افزایش داده است

به همین دلیل است که بسیاری از ساختمان های مسکونی و همچنین مراکزی که امنیت ساکنین آن بسیار اهمیت داشته باشد از حفاظ لیلیوم استفاده می کنند که نه تنها امنیت و استحکام بسیار زیادی دارد بلکه برای افرادی که زیبایی و امنیت را در یک ساختار می خواهند نیز کاملا رضایت بخش عمل کرده است.

شرایط ساخت و نصب حفاظ لیلیوم

با توجه به سابقه بسیار زیاد گروه حفاظ در زمینه ساخت های حفاظ های امنیتی در انواع مختلف مخصوصا از نوع حفاظ لیلیوم که یکی از قدیمی ترین و معتبرترین های این صنعت محسوب می گردد، شرایط ساخت و نصب کاملا زیر نظر متخصصین و نصاب های حرفه ای صورت می گیرد. لذا شما عزیزان پس از مشخص کردن مکانی که قصد نصب حفاظ بر روی دیوار  آن دارید، کارشناسان و نصاب های مجرب خود را به محل اعزام می کنیم تا بازدید کنند.

Lilium protection feature

نتیجه بازدید و نظر کارشناسی آنها مشخص می کند که برحسب شرایط ساختمان اعم از مدل چینه دیوارها (هم سطح بودن یا نبودن)، عرض دیوار، قدیمی و تازه ساخت بودن و همچنین استحکام آن، چه میزان تراکم، عرض و ارتفاعی مناسب است و در نهایت برحسب متراژ قیمت حدودی تعیین می گردد.

در کلیه مراحل ساخت انواع حفاظ نیز از متریال درجه یک و کاملا مستحکم استفاده می شود تا امنیت مشتریان به طور کامل تأمین گردد و به مشتریان درس داده باشیم که تأمین امنیت هزینه نیست بلکه یک نوع سرمایه گذاری است.

پس از ساخت که در اسرع وقت صورت می گیرد، تحویل حفاظ و نصب آن در سریع ترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت که بسته به شرایط دیوارها و متراژ زمان نصب متفاوت خواهد بود اما به طور کلی نسبت به سایر انواع حفاظ سریع تر و کم هزینه تر است.

قیمت حفاظ لیلیوم 1399

در مورد آن دسته از عزیزانی که همیشه در ابتدای کار قیمت حفاظ لیلیوم را از ما جویا می شوند باید عرض کنیم که قیمت نهایی را فقط می توان پس از بازدید و نظر کارشناسی متخصصین و نصاب مجرب تعیین کرد که این هزینه برای ساخت بوده و هزینه نصب جدا خواهد بود.

ضمنا با توجه به اینکه گروه صنعتی حفاظ تحت هیچ شرایطی در اندازه های غیر استاندارد کار نمی کند لذا قیمت های خود را فقط برحسب اندازه استاندارد و کاملا ایمن، میلگرد شماره 10 و رنگ آمیزی کوره ای حفاظ لیلیوم تعیین می کند. به عنوان مثال ارتفاع 120 سانتی متری و نوع پرتراکم حفاظ لیلیوم که وزن هر پانل آن 32 کیلوگرم باشد حدود 345 هزار تومان است که هر پانل نیز 2 متر است. اما در کل باز هم بسته به عرض دیوار می تواند مقداری متغیر باشد.

قیمت حفاظ لیلیوم
حفاظ دست دوم

هزینه نصب حفاظ لیلیوم نیز معمولا متری 15 هزار تومان است که در شرایط ناهمگون بودن دیوار که نیاز به تراز و هم سطح سازی زیادی باشد، به دلیل سختی انجام کار، هر متر 20 هزار تومان خواهد بود.

گروه صنعتی حفاظ به عنوان برترین شرکت سازنده، عرضه کننده و نصب حفاظ لیلیوم و سایر حفاظ های امنیتی مانند حفاظ بوته ای در کشور توانسته در کل سال های فعالیت خود بخاطر ساخت حفاظ های مستحکم و مرغوب و تعرفه های ارزان قیمت و مقرون به صرفه تر برای مشتریان، رضایت همیشگی آنان را کسب کرده و به انتخاب اول آنها تبدیل گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *