حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

دست دوم خریدن یک محصول می‌تواند نقاط مثبت و منفی زیادی داشته باشد. شاید این‌طور به نظر برسد که اگر شما چیزی مانند حفاظ شاخ گوزنی دست دوم را بخرید از هر نظر سود کرده باشید. چرا که این سازه در نگاه اول وسیله‌ای مصرفی نیست که در اثر استفاده مداوم خراب شده یا دچار آسیب دیدگی شود. اما واقعیت آن است که این تنها یک روی سکه است. حتی چیزی مانند نرده شاخ گوزنی دست دوم یا نرده حفاظ دیوار گرچه ممکن است ارزان‌تر تمام شود، اما ممکن است مشکلاتی داشته باشد که خریدن آن تماماً صرفه و سود نباشد.

به هر حال اگر می‌خواهید بدانید قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم حدوداً چقدر است و آیا خرید چنین سازه‌ای به سود شما است یا خیر؟ این مطلب را بخوانید. ما در ادامه به شما خواهیم گفت که اولاً اگر قصد خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی دست دوم را دارید به چه نکاتی باید توجه کنید؟ سپس در خصوص رنج قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم اطلاعاتی ارائه خواهیم کرد.

قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی دست دوم به چه نکاتی باید توجه کرد؟

شرکت‌های معتبری که مشغول تولید، فروش و نصب حفاظ‌های شاخ گوزنی هستند به منظور تسهیل کار و ارائه خدمات به کسانی که بودجه کافی برای خرید حفاظ شاخ گوزنی دست اول ندارند، اقدام به فروش حفاظ شاخ گوزنی دست دوم می‌کنند. اما این موضوع فارغ از مسئله قیمت تمام شده که ممکن است کمی پایین تر از قیمت حفاظ دست اول باشد، چالش هایی نیز دارد.

بنابراین شاید لازم باشد قبل از استعلام قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم به فکر آمادگی برای پذیریش چالش‌هایی باشید که ممکن است در خرید این سازه با آن‌ها رو به رو شوید.

احتمال آسیب دیدگی و زنگ زدگی حفاظ شاخ گوزنی دست دوم در اثر سال‌های طولانی استفاده

خرید حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

این اولین موضوعی است که باید به اندازه کافی مورد توجه قرار گیرد. ممکن است شما حفاظ شاخ گوزنی دست دومی را ببینید که از دور و تا وقتی روی دیوار نصب است به نظر برسد که هیچ مشکلی ندارد و حتی بسیار نو و سالم است. اما وقتی آن را خریداری می‌کنید و از نزدیک یا روی دیوار خود آن را نصب می‌کنید، شاهد آسیب‌دیدگی‌هایی خواهید بود که در اثر سال‌های طولانی استفاده در آن پدید آمده است.

همچنین بخوانید :  اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟ | هزینه نصب حفاظ شاخ گوزنی

مثلاً نور خورشید می‌تواند رنگ سازه را خراب کند. یا تماس مداوم با باد، باران و برف قادر به کم کردن استحکام حفاظ شاخ گوزنی دست دوم است. ضمن آن‌که ممکن است رنگی که روی سازه استفاده شده به اندازه کافی مقاوم نبوده و از بین رفتن آن موجب زنگ زدگی حفاظ شاخ گوزنی دست دوم شود.

بنابراین دقت داشته باشید که شما قرار است با نصب این حفاظ سطح امنیت و سپس زیبایی ملک خود را بالا ببرید. نباید چیزی را خریداری کنید که صرفاً به دلیل پایین بودن قیمت با خرید آن موافقت کرده‌اید. اما بعد از خرید حفاظ شاخ گوزنی دست و دوم و نصب آن از این تصمیم خود پشیمان شوید.

بروز آسیب به حفاظ شاخ گوزنی دست دوم هنگام جدا کردن سازه از محل قبلی

این نیز یکی دیگر از مواردی است که ممکن است در ابتدای راه خرید حفاظ شاخ گوزنی دست دوم نادیده گرفته شود. اما بعد از خرید و نصب سازه شما را از این تصمیم خود پشیمان کند.

سازه حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ بوته ای یک سازه تماماً فلزی است که هنگام نصب باید آن را به دیوار یا ستون جوش داد. بدیهی است که اگر شما بخواهید حفاظ شاخ گوزنی دست دومی بخرید باید سازه انتخابی شما از محل نصب قبلی جدا شده و به محل جدید منتقل شود. به این ترتیب جوش های قبلی باید با دستگاهی مثل فرز شکسته شود. احتمال این‌که در اثر استفاده از دستگاه فرز علاوه بر قسمت جوش، بخش‌های دیگری از سازه حفاظ شاخ گوزنی شکسته شود نیز زیاد است. ضمن آن‌که همین نصب و جدا کردن‌ها می‌تواند حفاظ شاخ گوزنی را دچار آسیب دیدگی کند.

البته اگر این کار توسط یک نیروی خبره یا استاد کاری چیره دست انجام شود بدون شک هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. اما بهتر است شما که بنا به دلایل مختلفی مانند پایین‌تر بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم اقدام به خرید آن کرده‌اید خودتان را برای برخورد با چنین معضلی به‌اندازه کافی آماده کنید.

عدم تناسب حفاظ شاخ گوزنی انتخاب شده با محل جدید

وقتی قرار است شما حفاظ شاخ گوزنی دست اولی را سفارش داده و بخرید، حتماً از یک کارشناس آگاه کمک می‌گیرد که بهترین جنس و شکل سازه را که مطابق با ویژگی‌های ملکی است که می‌خواهید روی آن حفاظ نصب کنید به شما معرفی کند. سپس بر اساس شرایط و مدل ساختمان خود حفاظی را انتخاب می‌کنید که هم شکل و ظاهرش با ساختمان شما هماهنگ باشد، همچنین تراکم حفاظ شاخ گوزنی هم به اندازه زیادی مهم است و وزن آن بر اساس تراکمی که دارد متناسب با قدرت دیوار یا پنجره و قدمت ساختمان باید باشد .

نصب شاخ گوزنی دست دوم

اما وقتی حفاظ شاخ گوزنی دست دوم را انتخاب می‌کنید در واقع هیچ قدرت انتخابی ندارید. هر آنچه که هست را باید بپذیرید و قدرت خاصی برای اعمال تغییرات یا رفع ایراداتی که ناشی از عدم تناسب حفاظ با محیط است، ندارید.

همچنین بخوانید :  انواع "حفاظ ساختمان" قیمت 💲 و عکس حفاظ ساختمان

به یاد داشته باشید که تلاش برای هماهنگ کردن حفاظ شاخ گوزنی دست دوم با ملک جدید هزینه بر است. همچنین اعمال تغییرات هرچند جزئی گاهی آن‌قدر وقت‌گیر و پر دردسر است که هیچ نصابی حاضر به انجام آن نمی‌شود.

احتمال انجام تعمیرات و تغییرات روی حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

گاهی ممکن است اندازه و متراژ حفاظ شاخ گوزنی دست دوم انتخابی شما با محلی که می‌خواهید آن را نصب کنید هماهنگی داشته باشد. اما پس از جدا سازی حفاظ از محل قبلی و انتقال آن به ملک تازه و در طی فرآیند نصب حفاظ متوجه شوید که نرده شاخ گوزنی دست دوم یا نرده حفاظ دیوار دست دوم باید بریده شود یا تعمیرات و تغییراتی روی آن انجام شود تا بتوان آن را در محل جدید نصب کرد. خود این پروسه ایجاد تغییرات می‌تواند مرحله‌ای سخت و بسیار خسته کننده باشد. آن‌قدر که نصاب برای انجام آن رقم بسیار بالایی برای اجرت کار تعیین کند.

به همین سبب بهترین کار این است که ابتدا خوب در مورد حفاظ شاخ گوزنی دست دوم پرس و جو کنید. توجه داشته باشید که باید هدفتان را پس از استعلام قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم، روی موضوع کیفیت سازه انتخابی، سلامت آن و البته تناسب سایز، اندازه و تراکم آن متمرکز کنید.

حفاظ شاخ گوزنی دست دوم را از افراد معتبر بخرید

در تمام اصناف، فارغ از حوزه و زمینه کاری، افراد فرصت طلب و سودجو وجود دارد. کسانی که از فشار مالی و شرایط اقتصادی دیگران به نفع خود بهره برده و چیزی را به افراد می‌فروشند که در مورد کیفیت و ویژگی‌های آن دروغ گفته‌اند.

تولید حفاظ شاخ گوزنی کاری بسیار تخصصی است که هر کسی از پس آن بر نمی‌آید. همچنین جدا سازی حفاظ شاخ گوزنی دست دوم و نصب آن در مکان جدید نیز باید با دقت و حوصله بسیاری انجام شود تا کمترین آسیبی به سازه وارد نشود. ضمن آن‌که اگر قرار باشد نرده شاخ گوزنی دست دوم یا نرده حفاظ دیوار دست دوم با اعمال تغییرات یا تعمیراتی در مکان جدید نصب شود، یک استاد کار خبره و کاربلد باید این کار را انجام دهد.

نصب حفاظ شاخ گوزنی

بنابراین اگر شما به هر دلیل تصمیم دارید حفاظ شاخ گوزنی دست دوم بخرید، بهترین کار این است که از شرکت های معتبر و با سابقه که سال‌ها است در این حوزه فعالیت می‌کنند، اقدام به خرید کنید. هرگز به آگهی‌های خوش آب و رنگی که با عکس‌های با کیفیت و شعارهای تبلیغاتی جالب توجه سعی در انحراف افکار شما برای رضایت دادن به خرید یک کالا دارند، اعتماد نکنید.

همچنین بخوانید :  تولید حفاظ شاخ گوزنی: ۱۰ بهترین تولید کننده در ایران!

حفاظ شاخ گوزنی دست دوم را به مناسب‌ترین قیمت بخرید

حفاظ شاخ گوزنی دست‌دوم مانند نمونه‌های دست اول و نوی این سازه نیست که بتوان قیمت مشخصی را برای آن تعیین کرد. اما همه آنچه روی قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست اول مؤثر است، مانند وزن سازه، مدل، جنس، تراکم و رنگ آن، روی قیمت‌گذاری حفاظ شاخ گوزنی دست‌دوم نیز اثر دارد.

به همین دلیل اگر برای استعلام قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم با شرکت معتبری تماس گرفتید، از کارشناس مربوطه بخواهید که قبل از آن که قیمت نهایی را با توجه به متراژ سازه بیان کند، به شما بگوید که آنچه قرار است به شما بفروشد چه ویژگی‌هایی دارد؟! چه مدلی است؟ چه نوع رنگی روی آن خورده است؟ چقدر تراکم دارد؟ چند سال روی دیوار نصب بوده است؟ از چه جوشی برای تولید آن استفاده شده است؟ و وزن آن در هر متر حدوداً چقدر است؟

در صورت بهره مندی از خدمات ما در سایر شهرهای کشور میتوانید مطالب زیر را مطالعه نمایید.

برخی از سوالات رایج

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *