کاربرد حفاظ روی دیوار

سارقین همیشه در کمین هستند و به منظور افزایش امنیت و آسایش ضروری است از حفاظ روی دیوار استفاده کنید، نرده کشی روی دیوار به سارقین امکان ورود به ساختمان، حیاط، ویلا، بالکن، منزل و… را نمی دهد. با توجه به نیاز سنجی افراد، قدیمی بودن مدل های موجود در بازار، امنیت پایین مدل های قدیمی، نداشتن زیبایی ظاهری و همچنین حرفه ای شدن سارقان، نیاز بر این بود که نسل جدیدتری از حفاظ ها ساخته شود.

در راستای همین امر، گروه صنعتی حفاظ اقدام به تولید انواع حفاظ روی دیوار نسل جدید مانند حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای، آبشاری، لیلیوم، نیزار و کلاسیک نموده است که امکان دسترسی سارقان به حریم شخصی را به شدت کاهش می دهد. حفاظ روی دیوار دارای انواع مختلفی است که با توجه به نوع کاربری و ضخامت دیواری که حفاظ بر روی آن قرار می گیرد، تعیین می گردد.

 

حفاظ روی دیوار
نرده فلزی روی دیوار

برخی از پیمانکاران پس از ساخت و ساز، استفاده از حفاظ را بی اهمیت دانسته و در این اندیشه هستند که هزینه های گزافی را بر آنان متحمل کنند، اما توجه داشته باشید که استفاده از حفاظ باعث افزایش ایمنی ساکنین شده و همچنین در مقایسه با کل هزینه هایی که برای بنا انجام می گیرد، هزینه ی بسیار ناچیزی است.

نرده روی دیوار، با ایجاد سپری ایمن باعث حذف نگاه سارقان از خانه، ویلا، باغ و… شده و محلی ایمن را برای سکونت و قرار دادن وسایل ایجاد می کند، توجه داشته باشید کاربری آن در فضای باز می باشد، به طور مثال حفاظ دیوار حیاط باید به قدری بلند باشد که کسی نتواند از آن عبور کند، حال این سوال پیش می آید که ارتفاع مناسب برای حفاظ روی دیوار چقدر است؟ چه تراکمی از حفاظ را انتخاب کنم؟ میزان وزن آن چقدر باشد؟ جنس فولادی بهتر است یا آهنی؟ مشاوران و کارشناسان حفاظ با حضور در محل می توانند شما را راهنمایی کنند.

مزایای استفاده از حفاظ روی دیوار

حفاظ روی دیوار دارای انواع گوناگونی بوده و استفاده از هر کدام دارای مزایایی است که در ادامه به بیان آن ها می پردازیم:

  • حفاظ شاخ گوزنی: روش ساخت حفاظ روی دیوار بدین صورت است که جوشکاری دو طرفه استفاده می شود، دارای نوک تیز و برنده است و حرفه ای ترین سارقان نیز نمی توانند از آن عبور کنند. جزو بهترین حفاظ روی دیوار است و به عنوان حفاظ دیوار خانه، حفاظ دیوار ساختمان، نرده کشی دیوار حیاط و نرده روی دیوار ویلا به کار برده می شود. قابلیت نصب بر روی تمامی دیوارهای آجری، بتنی و نماهای مختلف را دارد، از استحکام و امنیت بالایی برخوردار است.
  • آبشاری: دارای شاخه های متعدد و نوک تیز بوده و برای تأمین امنیت ساختمان مسکونی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. دارای شکل آبشاری است و همچنین از عمر مفید بالایی برخوردار است.مزایای استفاده از حفاظ روی دیوار
  • لیلیوم: استفاده از حفاظ لیلیوم ، سبب ایجاد جذابیت بصری شده و به همین دلیل طرفداران زیادی را به خود اختصاص می دهد.
  • بوته ای: نسل اول حفاظ های روی دیوار معروف به حفاظ بوته ای بوده که دارای شاخه های بی نظم و در هم تنیده است، با هر ارتفاعی که مورد نظر مشتری باشد ساخته می شود و ممنوعیتی در ساخت آن وجود ندارد. به عنوان حفاظ روی دیوار حیاط، مدارس، هتل ها، فرودگاه ها، پایگاه های نظامی، زندان، شرکت و همچنین مجتمع های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • نیزار: نسل اول نرده روی دیوار است که علاوه بر ایجاد زیبایی بصری، سبب افزایش ایمنی ساکنین نیز می شود. ایده ی طراحی حفاظ نیزار برگرفته از نیزارهای جنوب کشورمان بوده و در مقایسه با مدل های دیگر دارای نقطه ی جوش کمتری است چرا که در این نوع حفاظ روی دیوار، میلگرد به صورت مستقیم به پایه جوش می خورد.
  • کلاسیک: از جمله مدل های اولیه نسل جدید حفاظ روی دیوار است که گزینه ی بسیار مناسبی برای مترا ژهای بالا می باشد. به طور مثال می خواهید دور تا دور باغ خود را که متراژ بالایی دارد، حفاظ کنید، این گزینه می تواند پیشنهاد مناسبی باشد.

حفاظ روی دیوار قابلیت رنگ آمیزی داشته و می توانید با توجه به رنگ نمای ساختمان و یا دیوار آن را رنگ آمیزی کنید ضمن اینکه دارای استحکام، امنیت و عمر مفید بالایی هستند. جوشکاری با دستگاه CO2 باعث افزایش استحکام جوش های نرده روی دیوار می شود و البته بر قیمت حفاظ روی دیوار نیز مؤثر است.

تراکم آن در دسته های مختلف قابلیت تغییر داشته و می توانید جهت افزایش ضریب ایمنی، از تراکم های بالای حفاظ روی دیوار استفاده کنید. از جمله پرطرفدارترین انواع آن، حفاظ شاخ گوزنی بوده و دارای قیمت بالاتری نیز نسبت به بقیه ی طرح هاست. نسل جدید حفاظ روی دیوار نسبت به شرایط جوّی و اقلیمی مانند تابش شدید نور آفتاب و یا بارش های مداوم و رطوبت مقاوم بوده و جای نگرانی وجود ندارد.

حفاظ روی دیوار به دو صورت صنعتی و صنفی است، تولید صنعتی در کارخانه ها انجام می شود اما تولیدات صنفی در کارگاه ها و توسط افراد مجرب انجام می گیرد. در نوع صنعتی، تولید انبوه بوده و معمولا دارای استحکام و قیمت پایین تری است، اما مدل هایی که در کارگاه ساخته می شود با توجه به متراژ و نوع زیرساخت بوده و دارای استحکام، ایمنی و قیمت بالاتری است.

حفاظ فلزی روی دیوار

توجه داشته باشید که برای داشتن مزایای ذکر شده، لازم است سطحی که حفاظ بر روی آن قرار می گیرد، آماده سازی شود تا بتوان نصب ایمن و مستحکمی را بر روی آن انجام داد که کارشناسان مجرب گروه حفاظ تمامی موارد مربوط به نصب را به صورت دقیق رعایت می کنند. در صورتی که آماده سازی به درستی انجام نشود، امکان باز شدن اتصالات وجود داشته و از ایمنی و استحکام ضعیفی برخوردار است.

فروش انواع مدل حفاظ روی دیوار

صنایع حفاظ از سال 1380 فعالیت خود را در تهران آغاز کرده و مفتخریم اعلام کنیم خدماتی از قبیل مشاوره، تولید و نصب انواع نرده دیوار از قبیل حفاظ شاخ گوزنی، بوته ای، آبشاری، لیلیوم، نیزار و کلاسیک را برای مشتریان خود انجام می دهیم. امکان ارسال و نصب توسط تیم کارشناسی مجرب به تمامی شهرستان ها وجود داشته و می توانید بدون واسطه مستقیم و بدون افزایش قیمت، حفاظ دیوار را خریداری نمایید.

قیمت حفاظ آهنی روی دیوار به عوامل مختلفی از قبیل جنس حفاظ، تراکم، ارتفاع، ضخامت میلگرد استفاده شده برای ساخت، نوع جوشکاری و شکل حفاظ بستگی داشته و با توجه به قیمت تصویب شده توسط اتحادیه به مشتریان ارائه می گردد، اگر قصد نصب حفاظ روی دیوار را دارید، اما نمی دانید که تهیه ی کدام نوع برایتان کاربردی تر است، با ما تماس بگیرید. مشاوران و کارشناسان گروه صنعتی حفاظ می توانند بازدید و مشاوره ی شما را در اسرع وقت انجام دهند.

اجرای حفاظ فلزی
قیمت نرده روی دیوار

استفاده از مواد با کیفیت، مدیریت صحیح هزینه ها، استفاده از کارشناسان مجرب برای مشاوره و نصب حفاظ روی دیوار از جمله خدمات مربوط به گروه حفاظ بوده و می توانید محصول سفارش داده را در اسرع وقت تحویل بگیرید.

به منظور ارتقای محصولات، از سال 1390 صادرات را به کشورهای اتریش، آلمان، قطر، عراق و افغانستان انجام داده ایم و این مرکز 50000 پروژه را به مرحله ی انجام رسانیده است. قابل ذکر است که برای حمایت از حقوق مشتری، خدماتی از قبیل مشاوره و بازدید به صورت رایگان انجام می پذیرد و برای آگاهی بیشتر از شرایط می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

برخی از سوالات رایج

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *