حفاظ بوته ای خاردار : قیمت + راهنمای خرید حفاظ بوته ای خاردار

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای خاردار

حفاظ بوته ای خاردار همان‌طور که از نامش پیداست نوعی از حفاظ بالای دیوار است که ظاهری شبیه بوته خار دارد. حفاظ بوته‌ای یکی از بهترین انواع حفاظ جدید برای ممانعت از ورود غیرمجاز به ساختمان است. بسیاری از ما روش‌های مختلفی را برای افزایش امنیت ساختمان مسکونی یا تجاری خود انجام می‌دهیم؛ یکی از مؤثرترین این راه‌ها استفاده از نرده خاردار بالای دیوارهای حیاط است. برای آشنایی بیشتر با این حفاظ با ما همراه باشید.

 

حفاظ بوته ای خاردار چیست؟

حفاظ بوته ای خاردار نوعی از حفاظ بالای دیوار است که ظاهری شبیه بوته دارد. این بوته‌ها با شاخه‌هایی در اندازه‌های متفاوت و سر نوک تیز از ورود افراد به واسطه دیوار جلوگیری می‌کنند. از این حفاظ بوته‌ای می‌توان برای لبه بالایی دیوارها و سقف‌های کوتاه استفاده کرد. این حفاظ‌های فلزی عموماً از استحکام کافی برخوردارند و در برابر عوامل محیطی نیز مقاوم‌اند.

حفاظ بوته‌ای خاردار
حفاظ بوته خاردار

طراحان ساختمان و افراد با ذوق هنری معمولاً برای زیبایی بیشتر رنگ این حفاظ‌ها را با رنگ دیوار و درب حیاط به صورت هماهنگ انتخاب می‌کنند. حجم و ارتفاع نرده خاردار بالای دیوار قابل تغییر و سفارش است. این اندازه‌ها را شما به عنوان مشتری به تولیدکننده ارائه داده و او هم بر اساس نیاز شما اقدام به ساخت آن می‌کند.

حفاظ بوته ای خاردار از جمله حفاظ‌های دیواری پرطرفدار به شمار می‌رود که از ظاهر زیبایی نیز برخوردار است.

ویژگی‌های حفاظ بوته‌ای با کیفیت

به منظور خرید حفاظ بوته ای خاردار با کیفیت باید ابتدا با ویژگی‌هایی که یک حفاظ بوته‌ای خوب دارد، آشنا شوید.

  1. نوع آلیاژ و فلز به کار رفته در آن. حفاظ بوته ای خاردار می‌تواند از جنس فولاد ضدزنگ ، گالوانیزه گرم و الکترو گالوانیزه یا PVC باشد. در میان این انتخاب‌ها باید نوعی را انتخاب کنید که با آب و هوای شهر شما سازگارتر است.
  2. میزان مقاومت در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی بالا باشد. حفاظ بوته‌ای که عمر طولانی‌تری داشته باشد، مسلماً کیفیت بالاتری نیز نسبت به دیگر انواع آن دارد.
  3. استحکام بخش‌های مختلف که به یکدیگر متصل شده‌اند. حفاظ بوته ای خاردار را عموماً از تغییر شکل دادن به میله‌ها و خم کردن آن‌ها می‌سازند، بنابراین باید از اتصال صحیح بخش‌های مختلف به هم اطمینان حاصل کنید. معمولاً این استحکام را با توجه به روش به کار رفته برای جوشکاری می‌شناسند. ویژگی‌های حفاظ خاردار
  4. در جوشکاری میلگردها برای تهیه حفاظ بوته‌ای از دو روش جوش الکترود و جوش CO2 استفاده می‌شود.
  5. نوع رنگ و ضدزنگ به کار رفته در آن‌ها نیز از دیگر ویژگی‌هایی است که باید به آن توجه کرد.
  6. وزن غیراستاندارد نداشته باشد. نرده خاردار بالای دیوار باید از وزن استانداردی برخوردار باشد زیرا ممکن است که باعث صدمه دیوار و آسیب به آن شود.
  7. از آنجا که حفاظ بوته‌ای مانند یک بوته خار است هر چه تراکم بیشتری داشته باشد، امنیت بالاتری را به همراه دارد.
  8. قطر میله‌های به کار رفته در حفاظ بوته‌ای نیز به افزایش استحکام آن کمک می‌کند.
  9. رنگ نرده خاردار بالای دیوار به سفارش مشتری انتخاب شده و تنوع بالایی دارد. روش‌های مختلفی برای رنگ کاری حفاظ بوته‌ای استفاده می‌شود که شامل رنگ کاری حفاظ به ‌صورت پاششی با رنگ مایع و رنگ کاری حفاظ به‌صورت کوره‌ای و با رنگ پودری است.

راهنمای خرید حفاظ بوته ای خاردار

از آنجا که قیمت خرید حفاظ بوته ای خاردار برحسب متراژ آن محاسبه می‌شود، برای تخمین قیمت اولیه، باید برآوردی از متراژ مورد نیاز خود به دست آورید. در هنگام خرید از خدمات نصب و حمل‌ونقل توسط فروشنده پرس و جو کنید. حتماً قبل از پرداخت وجه از فروشنده بخواهید که کارشناس خود را برای بازدید دیوارها و اندازه‌گیری به محل اعزام کند. کیفیت حفاظ‌های خریداری شده طبق نکاتی که در فوق به آن اشاره شد، بررسی کنید.

خرید حفاظ بوته‌ای خاردار

ارتفاع مورد نیاز در قیمت تمام شده مؤثر است، مطمئن شوید که بیشتر از نیازتان سفارش نمی‌دهید. ارتفاع‌های معمول بین 50 تا 130 سانتیمتر هستند. عوامل مختلفی در قیمت‌گذاری حفاظ‌ها مانند دستمزد، افزایش مواد اولیه و غیره تأثیرگذارند که همین امر موجب سوءاستفاده برخی افراد شده است. پس از تحقیق و بررسی حتماً از مراکز قابل اطمینان که علاوه بر قیمت مناسب، کیفیت قابل قبولی نیز ارائه می‌دهند، خرید خود را انجام دهید.

نصب این حفاظ‌ها به شکل صحیح و توسط افراد ماهر در دوام و طول عمر آن‌ها تأثیرگذار است. در بازار این حفاظ‌ها را می‌توانید با نام‌هایی چون بوته خاری و حفاظ خاری نیز پیدا کنید. میزان امنیتی که حفاظ بوته خاری برای ساختمان شما به همراه می‌آورد مانند حفاظ شاخ گوزنی و  حفاظ آکاردئونی بالاست.

بنابراین ارزش هزینه‌ای که برای آن متقبل می‌شوید را دارد، در هنگام سفارش و خرید نوع با کیفیت را انتخاب کنید. قبل از نصب، حفاظ‌ها را از نظر صدمات احتمالی و رنگ پریدگی مورد بازرسی قرار دهید. برای سهولت سفارش و خرید حفاظ بوته‌ای می‌توانید از خدمات تلفنی و آنلاین ما استفاده کنید. از آنجا که نصب این نوع از حفاظ بسیار آسان است، معمولاً 1 یا 2 روز کار نصب آن زمان می‌برد.

حرف آخر …

حفاظ بوته‌ای خاردار

برای اجرای حفاظ بوته ای خاردار و یا سایر حفاظ ها مانند حفاظ نیزار باید نوع با کیفیت آن را انتخاب کنید. در این مطلب مواردی که باید برای شناسایی حفاظ بوته‌ای خوب مدنظر داشته باشید را ذکر کردیم. همچنین برای مشاوره و دریافت قیمت انواع حفاظ بوته‌ای می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *