حفاظ آبشاری : مناسب ترین قیمت روز

حفاظ آبشاری

امروزه نصب حفاظ روی دیوار برای بسیاری از ساختمان‌ها یک ضرورت است. حفاظ آبشاری از جمله حفاظ‌های کلاسیکی است که در اکثر ساختمان‌ها می‌توان آن را مشاهده کرد. قیمت حفاظ آبشاری با توجه به فاکتورهای بسیاری تعیین می‌شود. این حفاظ‌ها یکی از مقاوم‌ترین حفاظ‌ها هستند و شکل ظاهری آن‌ها نیز در جان بخشیدن به فضای ساختمان تاثیر بالایی دارند.

همه ‌چیز در مورد حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری عموماً از میله‌های بلندی که در انتهای خود خمیده شده و به سمت بیرون متمایل هستند (شبیه آبشار) ساخته می‌شوند. این حفاظ مانند حفاظ شاخ گوزنی سرنیزه‌های تیزی است که از عبور افراد جلوگیری می‌کند. همچنین به دلیل دو طرفه بودن بخش خمیده بالایی بین این دو، یک فاصله منطقی ایجاد می‌شود. وجود این فاصله از دیگر ویژگی‌های حفاظ آبشاری است که در ممانعت از ورود افراد مؤثر است.

جنس حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری از اتصال میلگردهایی با سایز 10 و 8 به وجود می‌آید. این حفاظ از نظر تراکم در هر شاخه دارای 11 تا 14 ردیف اصلی است. همچنین طول هر شاخه حفاظ آبشاری 2 متر است، اما بر اساس متراژ مورد نیاز و قیمت حفاظ آبشاری می‌توانید آن را سفارش دهید.

جنس حفاظ آبشاری

لازم به ذکر است که این میلگردها را پس از شکل دادن با استفاده از روش جوشکاری دو طرفه به یکدیگر متصل می‌کنند. ارتفاع این حفاظ‌ها را عموماً با توجه به نیاز و درخواست مشتری تعیین می‌کنند که بین 50 تا 140 سانتیمتر متغیر است. در مورد عرض حفاظ‌ها نیز به همین ترتیب بین 40 تا 75 سانتیمتر بنا به سفارش مشتری متغیر خواهد بود.

همچنین بخوانید :  درب فرفورژه ویلایی | قیمت درب فرفورژه ویلایی | درب فرفورژه جدید

حفاظ آبشاری را مانند دیگر حفاظ‌ها از اتصال و شکل‌دهی به میلگردها می‌سازند، تا از مقاومت بالایی برخوردار شود.

نوع رنگ حفاظ آبشاری

برای رنگ ‌آمیزی و مقاوم کردن آن در برابر زنگ زدگی از رنگ الکترواستاتیک کوره‌ای استفاده می‌شود. علاوه بر آن باید بدانید که جنس رنگ حفاظ‌ها از پوشش فام درجه یک است که از آن در برابر عوامل محیطی محافظت می کند.

انواع حفاظ آبشاری

نمونه‌های زیبایی از حفاظ آبشاری و حفاظ لیلیوم را در ساختمان‌هایی با دیوارهای کم ارتفاع دیده‌اید؛ نرده‌هایی فلزی که بقیه ارتفاع مورد نیاز آن دیوار را تأمین می‌کنند. همان‌طور که گفته شد؛ حفاظ آبشاری یکی از قدیمی‌ترین و کلاسیک‌ترین حفاظ‌ها است که امروزه با تنوع رنگ و طرح خود تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین‌ها هم شده است.

حفاظ آبشاری چهار پهلو

برای ساخت این نوع حفاظ آبشاری مانند حفاظ بوته ای  از میلگرد شماره ۱۰، چهار پهلو ۱۲ و پروفیل ۲۰*۲۰ استفاده می‌شود. باید بدانید که فاصله بین دو شاخه نیز در این مدل به ۱۲ سانتی‌متر می‌رسد. تراکم و ارتفاع بالای این مدل حفاظ آن را تبدیل به کاربردی‌ترین حفاظ آبشاری کرده است.

انواع حفاظ آبشاری

قیمت حفاظ آبشاری

برای تعیین قیمت حفاظ آبشاری باید بدانید که چه عواملی روی آن تأثیرگذار است. با شناخت این عوامل می‌توانید حفاظ با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب‌تر را خریداری کنید.

همچنین بخوانید :  حفاظ آکاردئونی: قیمت روز
  • حجم میله و تراکم به کار رفته در حفاظ
  • درصد نوع میلگرد به کار رفته (عموماً 90 درصد میلگرد سایز 10 و 10 درصد میلگرد سایز 8)
  • ارتفاع انتخابی توسط مشتری
  • عرض حفاظ با توجه به درخواست مشتری
  • نوسانات بازار ارز و آهن
  • هزینه حمل و نقل و نصب حفاظ با توجه به توافق فی‌مابین تولیدکننده و خریدار تعیین می‌شود.
  • نوع رنگ به کار رفته و میزان مقاومت آن در برابر عوامل محیطی (عایق بودن رنگ)

برای اطلاع از قیمت‌های روز و مشاوره خرید حفاظ آبشاری با شماره 09121403540 تماس بگیرید، کارشناسان ما قیمت روز و مناسب برای خرید انواع حفاظ را به اطلاعتان می‌رسانند.

حرف آخر …

حفاظ آبشاری یکی از کلاسیک‌ترین و با استحکام‌ترین حفاظ‌های موجود است. مقاومت بالا در کنار ظاهر زیبا و چشم‌نواز از جمله عوامل تداوم استفاده از این نوع حفاظ است. قیمت حفاظ آبشاری مانند دیگر محصولات مانند آن به صورت روزانه تعیین و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. برای اطلاع از قیمت‌ها و مشاوره درباره خرید انواع حفاظ مناسب با کارشناسان ما به شماره 09121403540 تماس بگیرید.

برخی از سوالات رایج

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *