۰ تا ۱۰۰ تراکم حفاظ شاخ گوزنی (راهنمای جامع و رایگان)

حفاظ شاخ گوزنی

تراکم حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

جدیدترین نوع حفاظ ساختمانی که کمک به تأمین امنیت ساختمان ها می کند، تراکم حفاظ شاخ گوزنی است تا جلوی ورود سارقین و دزدان گرفته شود که البته برخلاف باور عموم که فکر می کنند تراکم حفاظ شاخ گوزنی فقط بر روی دیوار نصب می شوند، بر روی پنجره نیز قابل نصب است که البته قبل از آن باید نصاب حرفه ای شرکت عرضه کننده شرایط را تأیید کند و سپس برای خرید اقدام کنید.

در گذشته حفاظ های نرده ای، سیم خاردار، نیزه ای و غیره موجود بودند که هر کدام معایب خاص خود را داشتند و از لحاظ ایمنی چندان جالب نبودند ضمن اینکه از لحاظ ظاهری نیز برای کسانی که زیبایی اهمیت زیادی دارد گزینه ی مناسبی نبود اما تراکم حفاظ شاخ گوزنی به گونه ای است که نه تنها در صورت برش خوردن به صورت افقی و در امتداد حفاظ شاخ گوزنی امکان عبور نیست بلکه از لحاظ استحکام و زیبایی نیز بسیار برتر هستند.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی به شکلی است که ایمنی در حداکثر حالت خود رعایت شده و جنس آن از میلگرد فولادی نمره ۱۰ است و ارتفاع آن را می توانید بسته به داشتن شرایط مجاز از ۳۰ تا ۱۴۰ سانتی متر انتخاب کنید که تأیید شرایط فقط بر عهده ی کارشناس است. البته توجه داشته باشید که تراکم حفاظ شاخ گوزنی را می توان بر روی فلز، بتن و حتی سنگ نیز نصب کرد.

توجه داشته باشید که تراکم حفاظ شاخ گوزنی نوک های بسیار ریز و برنده ای دارد و ترجیحا بجز در ارتفاعات نمی توان برای پنجره استفاده کرد لذا نهایت دقت را داشته باشید و حتما نظر کارشناس را قبل از خرید جویا شوید.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی را در چه مکان هایی می توان استفاده کرد؟

تراکم حفاظ شاخ گوزنی

همچنین بخوانید :  تولید حفاظ شاخ گوزنی: ۱۰ بهترین تولید کننده در ایران!

تراکم حفاظ شاخ گوزنی را برای برقراری امنیت در خانه، ادارات، شرکت ها و غیره بر روی دیوار و در برخی موارد برای پنجره استفاده می کنند که برحسب نیاز می توان در ارتفاع و تراکم مدنظر و مورد نیاز خود نصب نمود. با توجه به کاربری بسیار زیاد و گسترده تراکم حفاظ شاخ گوزنی می توان از آنها حتی در ویلا، باغ، آپارتمان و غیره نیز استفاده کرد که به دلیل امنیت بالا و زیبایی زیاد محبوبیت روز افزونی پیدا کرده است.

ویژگی های تراکم حفاظ شاخ گوزنی

در هنگام خرید تراکم حفاظ شاخ گوزنی استاندارد حتما فاکتورهای زیر را در نظر داشته باشید تا در صورت نیاز این موارد را چک کنید:

 1. عرض استاندارد: عرض استاندارد برای حفاظ های شاخ گوزنی بین ۵۰ تا ۹۰ سانتی متر است که بسته به نیاز و شرایط می توانید انتخاب داشته باشید. قطعا در عرض بیشتر امنیت هم بالاتر می رود.
 2. ارتفاع: ارتفاع استاندارد حفاظ های شاخ گوزنی بین ۷۰ تا ۱۲۰ سانتی متر است که بسته به نیاز و سلیقه می توانید انتخاب کنید. یکی از مهم ترین عوامل در افزایش ایمنی، ارتفاع این حفاظ هاست.
 3. تراکم: تراکم حفاظ های شاخ گوزنی عددی بین ۸، ۱۰ و ۱۲ است که هرچقدر امنیت بیشتری بخواهید باید مقدار بالاتر را انتخاب کنید.
 4. رنگ: بهترین رنگ تراکم حفاظ شاخ گوزنی از نوع الکترواستاتیک کوره ای است که امکان تنوع رنگ نیز وجود دارد اما پرفروش ترین و محبوب ترین نوع سفید است.
 5. نوع جوش: بهترین فرم جوشکاری حفاظ های شاخ گوزنی از نوع دو طرفه است که در این مورد امکان چک کردن وجود دارد.
 6. مواد ساخت: مواد ساخت تراکم حفاظ شاخ گوزنی از نوع میلگرد سایز ۱۰ است که در امنیت آنها بسیار تأثیرگذار است.

روش های نصب تراکم حفاظ شاخ گوزنی

نصاب های تراکم حفاظ شاخ گوزنی براساس شرایط و میزان تبحر از روش های مختلفی استفاده می کنند که عبارتند از:

 • بیس پلیت

در صورتی که شیوه ی انتخابی شما برای نصب و اجرت حفاظ شاخ گوزنی، نصب بیس پلیت باشد بهتر است که هنگام دیوارچینی پلیت ها هم کار گذاشته شوند تا در این صورت نصب حفاظ ها راحت تر شود اما چنانچه دیوار چینی انجام شده و به تازگی تصمیم به نصب گرفته اید مشکلی وجود ندارد. توجه داشته باشید که نصاب حرفه ای باید برای نصب هر پلیت فاصله ۱ متری در نظر بگیرد که در نهایت پایه حفاظ در داخل پلیت ها جوش می خورند.

 • پیم کوبی در دیوار

پیم کوبی بر روی بستر دیوار نیز یکی دیگر از روش های نصب تراکم حفاظ شاخ گوزنی است که ابتدا سوراخی با دریل ایجاد می کنند و بعد از آن پیم گذاری انجام می گیرد تا حفاظ ها را در بین پیم ها قرار داده و جوش دهند.

 • چهار ستون

در مواقعی که نیاز به نصب تراکم حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع زیاد داشته باشید از روش نصب چهار ستونی استفاده می گردد که در ۴ پایه آن ۴ سوراخ با فواصل استاندارد و متناظر با حفاظ ایجاد می گردد و بعد از آن داخل این سوراخ ها پیم گذاری شده و ستون به آن جوش داده می شود.قیمت تراکم حفاظ شاخ گوزنی

 • نصب شاسی

معمولا نصب شانسی بر روی دیوار زمانی انجام می گیرد که سطح دیوار کاملا صاف نبوده و به اصطلاح تراز نیست. در این موارد برای اینکه سطح کار کاملا صاف باشد طبق نظر و تأیید کارشناس از شاسی استفاده خواهد شد. با این کار سطح روی دیوار کاملا صاف خواهد بود و برای نصب تراکم حفاظ شاخ گوزنی مشکلی پیش نخواهد آمد.

همچنین بخوانید :  حفاظ نامنظم ؟ قیمت سال 99 + راهنمای خرید

مزایای تراکم حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

تراکم حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ لیلیوم یکی از انواع حفاظ های ایمنی ساختمانی است که به دلیل مزایایی که ذکر خواهیم کرد محبوبیت و فروش زیادی پیدا کرده است:

 1. زیبایی زیادی دارد و جلوه ی ساختمان شما را به طور کلی تغییر می دهد
 2. ایمنی بسیار زیادی دارد و هیچ دزد و سارقی نمی تواند از آن عبور کند
 3. ارتفاع آن به نحوی است که در مقادیر بالا به طور کامل عیب دیوارهای کوتاه را می پوشاند
 4. هیچ محدودیت در مکان نصب و زمینه دیوار ندارد و از نظر استحکام عیبی متوجه آن نیست
 5. به شکل نرده نیز قابلیت کاربری دارد
 6. در صورتی که عرض دیوار شما از حالت استاندارد بیشتر هم باشد می توان از عرض متناسب با دیوار استفاده کنید و لذا قابلیت سفارشی سازی بسیار خوبی دارد.
 7. در برابر شرایط و نوسانات دمایی و تغییرات جوی بسیار مستحکم و با دوام هستند و اصلا دچار پوسیدگی نخواهند شد.
 8. کیفیت کلی تراکم حفاظ شاخ گوزنی بقدری است که تا سالیان طولانی می توان استفاده کرد
 9. تنوع رنگ آن برای پوشش سلیقه های مختلف به عنوان یک آپشن وجود دارد تا رضایت بیشتر خریداران حاصل شود

قیمت تراکم حفاظ شاخ گوزنی

قیمت تراکم حفاظ شاخ گوزنی با توجه به موارد و خصوصیاتی که ذکر کردیم و همچنین میزان ارتفاع، تراکم و عرض و همچنین میلگرد شماره ۱۰ یا ۸، نوع رنگ، شیوه ی نصب و غیره کاملا متغیر است که در کنار این موارد باید هزینه ی نصب را نیز جداگانه در نظر بگیرید.

روش های نصب تراکم حفاظ شاخ گوزنی
عکس حفاظ شاخ گوزنی

بسته به شرکت عرضه کننده و همچنین نوسانات ارزی و قیمت پایه هر کیلوگرم فلز نیز با قیمت های مختلف و نوسان داری از حفاظ شاخ گوزنی روبرو خواهیم بود و به همین دلیل نمی توان قیمت ثابتی را در نظر گرفت.

همچنین بخوانید :  حفاظ آکاردئونی: قیمت روز

بهترین کار این است که هنگام خرید با کارشناسان فروش این مراکز تماس گرفته و پس از مشخص شدن ابعاد و خصوصیات کیفی و ساخت، برآورد قیمت انجام شود. ضمنا توجه داشته باشید با وجود اینکه قیمت تراکم حفاظ شاخ گوزنی بیشتر از مدل های سنتی مثل نیزه ای و غیره است ولی به دلیل امنیت و زیبایی به مراتب بیشتر از ارزش خرید خوبی برخوردار است. تنها نکاتی که در قالب ویژگی های فنی و استاندارد ذکر شدند را در نظر داشته باشید تا بهترین کیفیت را همراه با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه خریداری کنید.

در صورت بهره مندی از خدمات ما در سایر شهرهای کشور میتوانید مطالب زیر را مطالعه نمایید.

برخی سوالات رایج

 • عرض استاندارد
 • ارتفاع
 • تراکم
 • رنگ
 • نوع جوش
 • مواد ساخت

 • زیبایی زیاد
 • هیچ محدودیت در مکان نصب و زمینه دیوار ندارد
 • اصلا دچار پوسیدگی نخواهند شد
  و ...

قیمت تراکم حفاظ شاخ گوزنی با توجه به خصوصیات و همچنین میزان ارتفاع، تراکم و عرض و همچنین میلگرد شماره ۱۰ یا ۸، نوع رنگ، شیوه ی نصب و غیره کاملا متغیر است که در کنار این موارد باید هزینه ی نصب را نیز جداگانه در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *