اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟ | هزینه نصب حفاظ شاخ گوزنی

نصب حفاظ شاخ گوزنی

نکاتی مهم قبل از دانستن اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی

قبل از اینکه به ارائه قیمت و اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی بپردازیم لازم است تا با یکسری عوامل مؤثر بر قیمت خرید که بر روی کیفیت حفاظ خریداری شده نیز تأثیرگذار هستند آشنا شوید تا بتوانید با انتخاب و سفارش بهترین نوع حفاظ شاخ گوزنی که بهترین گزینه برای شما محسوب میشود، طبق آن اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی را محاسبه کنید.

حفاظهای شاخ گوزنی به دلیل کاربرد برای تأمین امنیت و نه صرفا زیبایی طراحی میشوند که در حال حاضر نیز بهترین نوع حفاظ محسوب میشوند در ارتفاع، تراکم، وزن، رنگ و نوع جوشکاری تولید میگردند که تمامی این عوامل در قیمت خرید حفاظ شاخ گوزنی مؤثر هستند و به تناسب بر روی سختی نصب و اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی هم اثر میگذارند. توجه داشته باشید که خرج کردن برای امنیت، هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است.

اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی

توجه داشته باشید که حتما و تحت هیچ شرایطی برای صرف هزینه کمتر حفاظ با ارتفاع کمتر از ۷۰ سانتی متر، وزن پایین، تراکم کم و رنگ آمیزی به شیوهی خواباندن در حمام رنگ و همچنین جوش الکترود را خریداری نکنید. حفاظی که ارتفاع کمتر از ۷۰ سانتی متری داشته باشد، تراکم و وزن پایینی هم دارد و عملا بی فایده است. رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی نیز فقط به شیوهای رنگ کورهای الکترواستاتیک و جوشکاری نیز فقط به شیوه ی مدرن از نوع CO2 مناسب است.

همچنین بخوانید :  حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

اما اکنون که در مورد اصول انتخاب و خرید حفاظ شاخ گوزنی آشنا شدید به بررسی اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی میپردازیم. توجه داشته باشید که از این حفاظها برای درب و حفاظ آکاردئونی و پنجره نیز استفاده میشود لذا اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی در این مورد با نصب بر روی دیوار نیز کاملا متفاوت است و به آن توجه داشته باشید.

اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی را چطور محاسبه کنیم؟

در این قسمت به شما کمک میکنیم تا متوجه شوید که خرید از یک تولید کننده برتر حفاظ شاخ گوزنی و سپس نصب آن توسط نصاب حرفهای شرکت چقدر برای شما هزینه دارد. چطور محاسبه کنید که اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی چقدر خواهد شد؟ چه شرایطی اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی را تغییر خواهد داد؟

برای اطلاع از تمامی این سؤالات با ما همراه باشید تنها توجه داشته باشید که قیمتهای ارائه شده توسط گروه صنعتی حفاظ هم در مرحله تولید و هم نصب بسیار پایینتر از تولید کنندگان و عرضه کنندگان دیگر کشور است و این به معنای کاهش کیفیت آنها نیست چرا که به هیچ وجه اقدام به فروش و نصب اندازههای سفارشی غیر استاندارد نخواهیم کرد زیرا خود را در قبال تولید و نصب حفاظهای بی فایده و غیر ایمنی که صرفا قیمت پایینتری دارند چون هیچ امنیتی ندارند مسئول میدانیم و از قبل نیز خریدار را در جریان قرار خواهیم داد.

در صورتی که فرض کنیم شما قصد دارید حفاظ شاخ گوزنی را بر روی دیوار نصب کنید، اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیواری که هم سطح باشد، بالا و پایینی در طول خود نداشته باشد و هیچ شکستگی هم وجود نداشته باشد متفاوت از دیواری است که غیر هم سطح بوده و نصب آن به مراتب مشکلتر است.

هزینه نصب حفاظ شاخ گوزنی

پس از اینکه حفاظ را خریداری میکنید، با فرض دیوار هم سطح کار نصاب ما بسیار راحت است و به عبارتی بهترین نوع نصب برای ماست چرا که تنها کار برای نصب طول دادن به آن است تا تمام طول دیوار را پوشش دهد.

شاید در نظر برخی افراد این باشد که دیوار یک سطح وقتی بر روی آن حفاظ قرار گیرد زیبایی کمتری نسبت به دیوار غیر هم سطح تزئینی دارد. برای این عزیزان باید بگوییم که فقط به کیفیت کار و سپس اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی توجه داشته باشند که هزینه ی آنها بابت کاری کاملا استاندارد صرف شده باشد.

حتی برخلاف تصور شما به دلیل کیفیت و زیبایی بی نظیر حفاظهای تولید شده در گروه صنعتی حفاظ و رعایت کلیه نکات استاندارد در نصب، زیباترین حالت ممکن را از هر زاویهای مشاهده خواهید کرد و این بستگی به مکانی که از آن خریداری میکنید و نصابهای حرفهای که در اختیار دارد خواهد داشت. در هر صورت اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی در این حالت حدودا متری ۱۲ هزار تومان است که این قیمتی بسیار متعادل و مقرون به صرفه در بازار محسوب میشود.

همچنین بخوانید :  ۰ تا ۱۰۰ تراکم حفاظ شاخ گوزنی (راهنمای جامع و رایگان)

مسأله اصلی زمانی است که اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوارهایی که شکستگی دارند و یا هم سطح نیستند بالاتر میرود، البته نگران نباشید افزایش قیمت به هیچ وجه متعادل با زحمت و محاسبات دقیق نصاب نیست و صرفا رضایت خاطر و راحتی شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است.

اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی در دیوارهایی که سطح همسان ندارند مثل دیوارهای پلکانی، به این دلیل بالاتر است که هم در مرحله تولید باید ارتفاع را بالاتر و پایینتر در نظر بگیرند تا در نگاه کلی هم سطح به نظر برسند و هم نصاب کار بسیار مشکل و خطرناکی دارد چرا که پایینتر قرار گرفتن حفاظ در یک قسمت، کل امنیت آن را زیر سؤال خواهد برد.

یا در مواردی که دیوارچینی به نحوی انجام شده که شیب کلی دیوار در طول خود کاهشی یا افزایشی است نصاب باید با محاسبات دقیق این مورد را رفع کند و یا اینکه در مرحله تولید این مورد در نظر گرفته شود. مثلا در دیوار پلکانی ارتفاع پله به همراه ۱ متر ارتفاع حفاظ را معیار گرفته و برای بقیه دیوار نیز در همین ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی تولید گردد.

و یا در دیوارهای شیب دار، بلندترین شیب معیار قرار گیرد و برای مابقی دیوار نیز همین ارتفاع برای ساخت در نظر گرفته شود. یا اینکه نصاب با جوشکاری و نصب پین با ارتفاع متفاوت کار نصب را انجام دهد که قطعا بر روی اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی تأثیر مستقیم دارد.

اجرای حفاظ شاخ گوزنی

در هر صورت اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی در چنین حالتهایی اگر توافق اولیه با نصاب صورت گرفته باشد حدود ۱۵ هزار تومان برای هر متر خواهد بود در غیر این صورت تا ۲۰ هزار تومان نیز بسته به سختی کار و موارد پیش بینی نشده افزایش خواهد داشت.

در هر صورت مشتریان عزیز توجه داشته باشند که بالا بردن امنیت ساختمان مقوله و فاکتور بسیار مهمی هست که حتما باید به آن توجه داشته باشید که تا زمانی که در مرحله تولید و نصب این موارد رعایت شوند، اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی عدد خاصی نخواهد بود.

ضمن اینکه نصابهای حرفهای موقع نصب طوری در نظر میگیرند که در صورت بارش آب به راحتی از زیر آن عبور کند و با ماندن در زیر حفاظ سبب زنگ زدگی و خوردگی آن نشود.

همچنین بخوانید :  درب فرفورژه ویلایی | قیمت درب فرفورژه ویلایی | درب فرفورژه جدید

گروه صنعتی حفاظ بزرگترین و معتبرترین تولید کننده و نصاب حفاظ های شاخ گوزنی با ارائهی کمترین اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی و کمترین اعمال افزایش قیمت در تعرفههای خود همیشه به حفظ و افزایش رضایت مشتریان خود فکر کرده و همین امر سبب شده تا انتخاب برتر مشتریان در سراسر کشور باشد.

ضمنا با توجه به ارائه خدمات در شهرهایی بجز تهران هزینه حمل و نقل و سوخت ماشین نیز به اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی اضافه خواهد شد که برای اطلاع از لیست شهرهایی که در آنها خدمات میدهیم با کارشناسان بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

در صورت بهره مندی از خدمات ما در سایر شهرهای کشور میتوانید مطالب زیر را مطالعه نمایید.

برخی سوالات رایج

حفاظهای شاخ گوزنی به دلیل کاربرد برای تأمین امنیت و نه صرفا زیبایی طراحی میشوند که در حال حاضر نیز بهترین نوع حفاظ محسوب میشوند در ارتفاع، تراکم، وزن، رنگ و نوع جوشکاری تولید میگردند که تمامی این عوامل در قیمت خرید حفاظ شاخ گوزنی مؤثر هستند و به تناسب بر روی سختی نصب و اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی هم اثر میگذارند.

اجرت نصب حفاظ شاخ گوزنی در این حالت حدودا متری ۱۲ هزار تومان است که این قیمتی بسیار متعادل و مقرون به صرفه در بازار محسوب میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *