درباره ما

صنايع فلزي صانع يکي از بزرگترين توليدکننده گان حفاظ, قطعات گلنرده ,درب هاي مدرن و کلا��يک ميباشد که از سال1380 در تهران شروع به توليد نموده و در حال حاضر با بيش از يکصد نفر نيروي کار مستقيم محصولات خود را به تمام شهرهاي ايران ارسال و نصب واجرا مينمابد .

کارخانه صنايع فلزي صانع با بالا بردن کيفيت محصولات خود ازسال 1390 شروع به صادرات محصولات خَود به کشورهاي اتريش ,آلمان,قطر,عراق و افغانستان نيز نموده است. .

واحد حفاظ صانع با هدف توليد و عرضه و نصب انواع حفاظ بوته‌اي و شاخ گوزني و ني زار با کادري خبره در کارخانه اي به وسعت 4000 متر مربع واقع در شهرک صنعتي زواره اي تهران تأسيس گرديده .واحد طراحي و توليد ما با توجه به قديمي بودن مدل حفاظ هاي موجود و عدم تامين امنيت کامل اين مدل ها و نداشتن زيبايي ظاهري جهت تامين نظر آرشي��ک���������������������� ها , معماران و سازنده گان ,از چند سال پي�� شروع به نياز سنجي با��ار نمود وبا توجه به دومقوله زيبايي و امنيت و جمع بندي نظرات فعالان صنعت ساختمان و با اصلاح مدلهاي موجود وبر اسا�� نياز بازار اقدام به طراحي و توليد نسل جديد حفاظ نموده ,که از آن بنام حفاظ شاخ گوزني و يا حفاظ بوته‌اي و حفاظ ني زارنام برده مي‌شود .تجارب قبلي ما در ساخت و نصب انواع حفاظ سنتي ما را بر آن داشت تا با توليد اين نوع از حفاظ، تجربه شيرين احساس امنيت را بامشتريان خود به اشتراک بگذاريم. اين شرکت تاکنون بالغ بر 50000 متر پروژه را به انجام رسانده و بيش از 2500 متر پروژه در دست اجرا دارد. ضمنا در راستاي حمايت از حقوق مشتريان، مشاوره و بازديد رايگان را نيز به مجموعه خدمات خويش افزوده است