تعرفه شرکت

نصب حفاظ برای ساختمان چه میزان هزینه دارد؟

حفاظ ها از جمله نیاز های اصلی انو��ع ساختمان با کاربری های مختلف هستند که می توانند امنیت و آسایش خاطر زیادی را برای شما بیاورند.

هزینه خرید و نصب هر متر از انواع حفاظ ها بسته به ارتفاع وتراکم از50 تا 200 هزار تومان است.

نسل جدید حفاظ های روی دیواربه سه شکل حفاظ بوته ای وحفاظ شاخ گوزنی و حفاظ نی زار تولید و عرضه می شوند.

این حفاظ ها بطور کلی از سازه ی فلزی مستحکمی از میلگردهای برنده که با گیوتین تیز و شکل داده شده اند تشکیل شده که با ظرافت واشکال خاصی در کنار هم چیده شده و در سایزها و تراکم های مهندسی جوشکاری گردیده و در نهایت با رنگ کوره ای و یا مایع رنگ کاری میشوند.

به طور کلی میتوان گفت هدف از طراحی و ساخت این سری از حفاظ ها ی روی دیوار، ایجاد تنوع در طرح،امن��ت و ای��نی زیاد نسبت به نرده های قدیمی و کیفیت بهتر با طرح های به روز با توجه به نیاز صنعت ساختمان است.

حفاظ بوته ای

این نوع حفاظ نمایی بسیار زیبا از یک بوته خار رادر ذهن بیننده تداعی می سازد. ��ر هر متر حفاظ بوته ای 80 تا 100 پیکان بسیار تیز و برنده از ��لک شما محافظت می کنند. خصوصیت اصلی حفاظ بوته ای شاخه های خار نامنظم آن هاست که با ظرافت خاصی در کنار هم قرار گرفته اند به گونه ای که هر یک به جهتی رشد یافته اند و با ایجاد یک شبکه درهم تنیده،گذشتن از این حفاظ را نا ممکن می سازند.

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی حفاظی است که با الهام گرفتن از شاخ گوزن طراحی و ساخته شده باشد. شاخ های یک گوزن بصورتی کاملاً منظم و با الگوریتم خاصی رشد یافته، به گونه ای که به دشواری می توان اختلاف چشمگیری میان شاخ های یک گوزن پیدا کرد.در حال حاضربیش از 70 در صد از حفاظ های عرضه شده به بازار ایران حفاظ شاخ گوزنی میباشد.

از ����������گ����ه فعالان این بازار اختلاف فاحشی میان حفاظ بوته ای (حفاظ بوته ��ا��ی) و حفاظ شاخ گوزنی وجود ندارد ولی ازنظر هزینه تولید، زیبایی و استحکام یقیناً حفاظ بوته ای نسبت به حفا�� شاخ گوزنی برتر میباشد.

و اما حفا���� نیزار

حفاظ نیزار نیزهمانطور که از نام آن پیداست شکل یک نی زار بسیار زیبا را در ذهن جلوه گر میسازد و در عین زیبایی بسیار مسحور کننده ای که داردعملا از نظر زیبایی برتر از دو نوع حفاظ ذکر شده میباشد و قابل مقایسه با دو نوع حفاظ قبلی نیست و ازاین منظر برتری ملموسی نسبت به دو نوع حفاظ قبلی دارد.حفاظ نیزار با طراحی بسیار شیک و مدرن علاوه بر تامین امنیت یک نوع دکوراسیون نیز محسوب میگردد، در طراحی و تولید حفاظ نی زارعلاوه بر تجربیات ت��لید کنندگان ازآرشیتکتها و معماران نیز کمک فکری گرفته شده تا یک محصول فوق العاده زیبا و امن تولید شود.

حفاظ نی زار به علت اینکه ازمیلگ��د ضخیم تری در تولید آن ا������ف��ده شده طبعا مستحکم تر ازحفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای میباش��و به همی�� علت در طول های یک متری وبر روی شاسی پروفیل تولید میگردد ولی حفاظ شاخ گوزنی و حفاظبوته ای ��ر روی شاسی میلگرد بوده و در طول های دو متری تولید میگردند.